900 BOOST 12X148 XD
900 BOOST 12X148 XD

Sram Arka Hazne 900 Boost 12X148 Xd (404345)

Marka : SRAM
Fiyat : 1.486,00 TL(KDV Dahil)
247,67 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Hedef bir finiş çizgisi, epik macera ya da sadece eve geri dönüşse SRAM'ın yeni 900 göbekleri bu zorluk için hazır. İçeride, pürüzsüz ve dayanıklı DOUBLE TIME tahrik mekanizması, hızlı ve kendinden emin pedal tepkisi için hızlı etkileşim sağlar. SPEEDBALL rulmanları pürüzsüz, uzun ömürlü döndürme performansı sağlar.
DOUBLE TIME mekanizması pürüzsüz, hızlı ve dayanıklı etkileşim sunar
Çok yönlü gövdesi, YOL veya MTB aktarım sistemlerini, tam spline veya XD  kasetlerine uyar.
BOOST Bisiklet bileşenlerinde devrim yaratan ilerlemelerle, SRAM'ın XX1, X01 ve X1 gibi dağ bisikleti tasarımcılarına bisikletin performansına odaklanmak için neredeyse sınırsız bir özgürlük verilmiştir. Her ilerleme, paketin tamamının sorunsuz çalışmasını ister. Agresif patika ve enduro binicileri gittikçe daha büyük tekerleklerin avantajlarından yararlanmaktadır, ancak çoğu hala 27.5 "ve 29" tekerleklerini zayıf bir bağlantı olarak görmektedir. Bu nedenle SRAM RockShox amortisörleri için Boost uyumlu donanımlarlar açık standart geliştirmiştir.
SEEKER Bükülmeyin ! 3D hafif güç için dövülmüş ve işlenmiş, flanşlar jantlara doğru açı yapıyor - gerilmiş haldeyken parmakların tam olarak hizalanmasına izin veriyor. 
SIDE SWAP Aksların değiştirilmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dişli olmayan yan kapaklar takılabilir ve değiştirilebilir-alet erektirmez.
SPEEDBALL Şimdiye kadar ihtiyaç duyacakları tek ayarlama fabrikada yapıldı. Rulmanların her kısmı aynı tedarikçiden gelir; bu da, her bir rulman deliğinin, rulman tipine tam olarak uyması için hassas bir şekilde işlenebileceği anlamına gelir. 

 

Delik sayısı : 32

Ağırlık : 275 gram/yaklaşık

Materyal : Alüminyum

Göbek aks sistemi : 148 mm Boost

Uyumluluk : 8/9/10-vites HG | 11-vites XD

Flanş mesafesi : 60.75 mm (mid-mid)