top of page
sram.jpg

BİSİKLETTE
LİDERLİK

Arrow Down
SERVICES

Faaliyet Alanları

amark.jpg

Temsilcilikler

Aslı Bisiklet olarak, 40'tan fazla markanın Türkiye distribütörüyüz. Dahon, SRAM, Schwalbe, Zipp, Kask, Koo, Muc-Off ve Look gibi dünya çapında tanınmış lider markalarla çalışıyoruz. Uzmanlık alanımız, bisiklet kullanıcılarına en kaliteli ve güvenilir ürünleri sunmak.

mark.jpg

Çözümler

Aslı Bisiklet, Sedona ve Asistan markalarının üreticisidir. Sedona markası, kaliteli ve dayanıklı bisikletleriyle tanınırken, Asistan markası yenilikçi bisiklet aksesuarları ile öne çıkmaktadır. Ayrıca, bisiklet tutkunlarının favori içeceği kahvede de Grea Coffee Nations markasıyla hizmet vermekteyiz. Sedona Concept mağazamızda "bike&coffee" konseptiyle eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

shop.jpg

Bayiler

Türkiye genelinde 350'den fazla bisiklet mağazasına ürün temin ediyoruz. Geniş bayi ağımız sayesinde, müşterilerimize en hızlı ve etkili şekilde hizmet sunuyoruz. Her bölgedeki bayilerimiz, kaliteli hizmet ve geniş ürün yelpazesi ile bisiklet tutkunlarına en iyi deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir.

ABOUT

Kimiz ?

Biz Aslı Bisiklet olarak, bisiklet tutkusunun peşinden giden ve bu tutkuyu paylaşan bir topluluğuz. Amacımız, bisiklet tutkunlarına en yenilikçi ve kaliteli çözümleri sunmaktır. Sedona ve Asistan markalarıyla ürettiğimiz dayanıklı bisikletler ve yenilikçi aksesuarlarla, her seviyeden bisiklet kullanıcısına hitap ediyoruz.

 

Bisiklet severlerin sadece bir araç değil, yaşam tarzı olarak gördükleri bu dünyada, Grea Coffee Nations ile sunduğumuz kahve deneyimi ve "bike&coffee" konseptli Sedona Concept mağazamızla fark yaratıyoruz.

Türkiye genelinde 300'den fazla mağazaya hizmet veriyor, geniş bayi ağımızla bisiklet tutkunlarına hızlı ve etkili şekilde ulaşıyoruz. Her zaman yenilikçi çözümler peşinde koşuyor, bisiklet tutkusunu her geçen gün daha fazla insana ulaştırmak için çalışıyoruz.

Sorumluluğumuzun bilincinde olarak, bisiklet sektöründe örnek bir firma olmayı ve bayilerimizle olan ilişkilerimizde dürüstlük ve güveni esas alıyoruz. Bisiklet tutkunlarına en iyi hizmeti sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyor ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Daha sağlıklı, sürdürülebilir ve bisiklet dolu bir gelecek için birlikte pedal çevirelim. Bisikletin sadece bir ulaşım aracı değil, bir yaşam biçimi olduğuna inanıyor ve bu inancı her gün daha fazla insana yaymak için çalışıyoruz.

3.800+

Ürün Çeşitliliği

40

Marka

350+

Satış Noktası

40+

Yıl Deneyim

PROJECTS

Aslı Bisiklet İmzalı Çözümler

Temsilcilikler

Bisiklet tutkunlarına en iyi ve en kaliteli ürünleri sunma misyonumuzla hareket ediyoruz. Bu kapsamda, dünya çapında tanınmış 40'tan fazla markanın Türkiye distribütörlüğünü üstleniyoruz. Her biri kendi alanında lider olan bu markalarla çalışarak, bisiklet kullanıcılarına güvenilir, yenilikçi ve yüksek performanslı ürünler sunmayı amaçlıyoruz. Bisiklet severlerin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak en iyi çözümleri sağlamaya devam ediyoruz.

CONTACT

İLETİŞİM

İş Birliği Talebi

Markalarımızla ilgili iş birliği yapmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Merkez Ofis

Destek almak istediğiniz bir konu için

info@aslibisiklet.com adresine mail atabilirsiniz.

İş Birliği Formu

En kısa sürede dönüş sağlayacağız.

+90 212 527 35 63

bottom of page