ARC 110 DICUT 48
ARC 110 DICUT 48
ARC 110 DICUT 48
ARC 110 DICUT 48

Dt Swiss Arc 1100 Dicut 48 Jant Seti (404956)

Marka : DT SWISS
Fiyat : 15.990,00 TL(KDV Dahil)
1.776,67 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

En zorlu hava koşullarında bile, DT Swiss ARC 1100 DICUT 48, sizi hızlı bir şekilde hatta yönlendirecektir. DT İsviçre karbonunu birleştirmek için, SWISS SIDE'lerin aero bilgisi ile geliştirilmiştir, bu tekerlek hafif ve düşük sürtünmeyi hedefler. Straightpull  jant teli başları ve SINC seramik yatakları içeren aero göbek tasarımı, sert ve pürüzsüz bir haddeleme sağlar.

48,5 mm yüksekliğinde karbon jantlar, DT aerolite® ve DT aero comp® jant telleri, jant fren yüzeyleri ve 36 T Ratchet freewheel sistemi ve SINC seramik rulmanlı DICUT Aero göbekleri ile donatılmıştır. 9x100 mm hızlı açılır ön ve 10x130 mm hızlı açılır arka için.

AERO + Teknolojisi

Aero + teknolojisi, yeni Endurance tekerlek takımlarını optimize etmek için aerodinamik partner Swiss Side ile birlikte geliştirilmiştir.

DICUT® Teknolojisi

Yüksek teknolojiden, ısı dağıtıcı karbon jantlardan asimetrik alüminyum jantlara kadar İsviçre'de üretilmiştir, DICUT® jantlar yüksek uçları epitomize eder. Düz çekme çubukları ve yüksek oranda geri çekilmiş göbekler, son teknoloji ürünü tekerlek teknolojisidir.

Ratchet  sistemi

Bu patentli serbest tekerlek sistemi, son derece yüksek yük kapasitesi ve güvenilirlik özelliklerine sahip hassas cırcırlar kullanır.

Sinc Seramik

Rulman mükemmelliği: DT Swiss'de aradaki farkın ayrıntıda olduğuna inanıyorlar. SINC seramik bilyalı rulmanlar, bu gibi detaylara dayanmaktadır. Bu detayların optimizasyonu sayesinde, bir SINC güncellemesi olan bir DT Swiss tekerleği, alanın önünde, arkadaşlarınızda olacak ve yeni kişisel en iyi değerleri ayarlayacağınız anlamına gelir.

 Straightpull Teknolojisi

Straightpull terimi, kafası düz jant tellerini ifade eder. Bu tasarım, geleneksel jant tellerine kıyasla ideal bir mukavemet-ağırlık oranına izin verir. Daha hassas hizalama ve doğrudan yörünge nedeniyle, düz başlı jant teli teknolojisi daha sert ve daha duyarlı bir tekerlek yaratır.

 DT Pro Lock® Teknolojisi

Jant teli başının ucuna enjekte edilen patentli bir sıvı, son derece dayanıklı bir tekerlek yapısı oluşturur.  

Net ağırlık:1.490gr

jant yüksekliği: 48mm

İç genişlik:17mm

Dış genişlik:25mm

Jant çapı :622 mm (29" / 700C)

Önerilen sistem ağırlığı: 100kg

Mil :5mm quıck releasse

Kutu içeriği:RWS Titan,Tubeless tape 19 mm,Swissstop black prince,valve guard,wheel bag

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR