XX1 EAGLE  BOOST 148 DUB 175MM
XX1 EAGLE  BOOST 148 DUB 175MM

Sram Xx1 Eagle Boost 148 Dub 175Mm Aynakol (404888)

Marka : SRAM
Fiyat : 4.483,00 TL(KDV Dahil)
498,11 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Gerçek rakipler her zaman bir performans avantajı arıyorlar; daha hafif, daha sert ve daha güçlü bir ekipman peşinde koşuyorlar. Mümkün olan en iyi aktarım sistemini yaratmak için, tamamen yeniden tasarlanmış bir aynakol takımı tasarımıyla başladık. Yepyeni XX1 Eagle krank seti piyasadaki en hafif, en sert ve en güçlü modeldir. Tescilli CARBON TUNED  yatağına sahip özel içi boş yapı, yüksek watt çıkışlı XC yarış tarzının akıcılık gereksinimi için mükemmel bir şekilde uygun;  hafif ve ultra enerji verimli bir aynakol takımı yapmamızı sağlıyor. Yeni Eagle DM aynakol dişlisi ile birleşti ve Eagle  aktarma organının ayrılmaz bir parçası olan yeni XX1 Eagle aynakol takımı, her binişe daha fazla güç katıyor.

DUB ™ teknolojisi daha iyi tasarlanmış bir orta yata ve yeni bir mil tasarımına sahiptir. Bunlar birlikte, alt braket donanımına daha düzgün bir yaklaşım, kirlenmeye karşı daha iyi sızdırmazlık ve ileri ve geri uyumluluk sağlar. Artık herkes yeni bir dayanıklılık ölçüsünden yararlanabilir.

DUB teknolojisi ile artık tek bir aynakol 28.99mm mile sahip standardı var . bisikletinizde kullanmak istediğiniz DUB aynakolu farklı orta yatak standardına sahip bisikletinize takmanız için sadece Sadece Orta yatağınıza uyumlu bir DUB orta yatak almanız yeterli.

Artık DUB teknolojisine sahip aynakolunuzu sadece orta yatağınızı değiştirerek  farklı orta yatak standartlarına sahip bisikletinize takabilirsiniz.

 

KOL MALZEMESİ Karbon kompozit - içi boş çekirdek

ÖN DİŞLİ MALZEMESİ Dövülmüş ve CNC işlenmiş

KOL UZUNLUKLARI 175mm

MEVCUT ORANLAR ,32t

UYUMLULUK 28.99mm DUB, Eagle T zinciri

BAĞLANTI DM

ORTA GÖBEK UYUMU  DUB

ÖNERİLEN ZİNCİR Eagle T zinciri

TEKNOLOJİ (K) CARBON TUNED T, X-SYNC T 2, GXP

DİĞER Zincir çizgisi: 52.0mm (BOOST) / 49 mm 12-Vites

AĞIRLIK : 466 gram - 504 gram

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR