BC 14.16 STS CAD ALTI
BC 14.16 STS CAD ALTI

Sigma Bc 14.16 Sts Cad Alti Kablosuz Km Saati (101095)

Marka : SIGMA
Fiyat : 824,00 TL(KDV Dahil)
206,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

BC 14.16 STS CAD
Tüm tırmanışçıları çağırıyoruz !
BC 14.16 STS CAD, tepelere atak yapmak için mükemmeldir. Geliştirilmiş yükseklik ölçme fonksiyonları, bir yükseklik profili grafiği ve akım gradyanı içerir.
NFC teknolojisi ve ücretsiz SIGMA LINK uygulamasıyla BC 14.16 STS CAD, sürüş verilerini programlamak ve indirmek için Android akıllı telefonlarla iletişim kurabilir ve verilerinizi paylaşabilirsiniz. 
 
BC 14.16 STS CAD'nin 14'den fazla fonksiyonu, büyük nokta matris ekranında açıkça ve kısmen grafiksel olarak görüntülenir. Klasik bisiklet işlevlerine ek olarak, BC 14.16 STS CAD'nin altı farklı yükseklik özelliği vardır ve STS CAD varyantında iki kademeli  fonksiyonu vardır.
BC 14.16 STS CAD, klasik altimetre işlevlerine ek olarak, yükseklik profilini ve yükselme yüzdelerini de gösterir.
 
Yolculuk zamanlayıcı
Entegre edilmiş sürüş bölümü zamanlayıcı sayesinde, genel bir sürüşün kısmi bölümleri manuel olarak da girilebilir. Böylece, kısmi kesit veya aralıklı egzersizin değerlendirilmesi, yolculuk toplam değerlerini etkilemeden yapılabilir.
Sıcaklık göstergesi
BC 14.16, BC 16.16 ve BC 23.16 modellerinin tümü, geçerli sıcaklığı görüntülemek için bir termometreye sahiptir.
Ayarlanabilir tekerlek boyutları
Bir bisiklet daha var mı? Biniş verilerini ayırmak için iki tekerlek boyutu BC 14.16 STS CAD'ye programlanabilir. Kablolu sürüm için, ayarlar menüsünden bisiklet 1'i veya bisiklet 2'yi seçin. STS kablosuz sürümü, verici sinyalini temel alarak bisiklet 1 veya bisiklet 2'den otomatik olarak geçer.

Gece Görüşü: Arka plan şığı
Önceden tanımlanmış lastik ebatları
Tekerlek boyutunu ayarlamak, lastik boyutunu kullanarak son derece kolaydır. 16 inçten 700C'ye 29 inç e kadar, önceden belirlenmiş lastik ebatlarıyla tekerlek boyutu kolaylıkla ayarlanabilir. Elbette tekerlek boyutunu manuel olarak milimetre cinsinden girmek de mümkündür.
Hız karşılaştırması
Geçerli ve ortalama hızın karşılaştırılması. Bisiklet sürerken, mevcut ve ortalama hızlarınızdan kalıcı bir karşılaştırma yapılır. Fark yukarı veya aşağı okla gösterilir. Yaklaşık olarak ortalama hızla hareket ederken ok görüntülenmez.
12 aylık çalışma istatistikleri
Toplam değerlere ek olarak, BC 14.16 STS CAD son on iki aylık istatistikleri takip eder. "Egzersiz günlüğü", aylık etkinlikleri karşılaştırıp analiz etmeye yardımcı olur.
Entegre depolama yongası
Bilgisayar başlığı birimindeki tümleşik bellek çipi sayesinde, tüm toplam değerler ve ayarlar cihazda kalıcı olarak saklanır. Pili değiştirdikten sonra, yalnızca zamanı sıfırlamanız gerekir.
Bilgisayar / verici batarya uyarısı
BC 14.16, BC 16.16 ve BC 23.16 modellerinin tümünde bir pil durum göstergesi bulunur. Bilgisayar kafasının ve her vericinin pil seviyesi düzenli aralıklarla kontrol edilir. Pil düşükse, bilgisayar ekranında erken bir uyarı görüntülenir.
Ortalama kadans,Ortalama hız,Azami hız,Biniş zamanı,Geçerli hız,Mevcut sıcaklık,Yolculuk mesafesi,Toplam mesafe, (Bisiklet 1 / Bisiklet 2),Toplam sürüş süresi (Bisiklet 1 / Bisiklet 2,)Yolculuk zamanlayıcı,Saat (12 / 24s),Rakım ,Yükseklik grafiği,Yokuş yukarı irtifa,Akım gradyan,Maksimum irtifa,Toplam yükseklik

BC 14.16, uluslararası standart IPX 8'e göre su geçirmezdir.

Kutu İçeriği: BC 14.16 STS km saati,hız sensörü,kadans sensörü,STS gidon braketi,Power magnet,2 adet o-ring