BC 23.16 STS
BC 23.16 STS
BC 23.16 STS

Sigma Kablosuz Kilometre Saati Bc 23.16 Sts (101099)

Marka : SIGMA
Fiyat : 1.338,00 TL(KDV Dahil)
223,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
BC 23.16 STS, sporcular için tasarlanmış bir bilgisayardır. Kalp atış hızı, kadans, yükseklik ve eğim de dahil olmak üzere gerekli tüm eğitim işlevleriyle yüklenir. Artı, tüm vericiler dahildir! BC 23.16 STS'nin öne çıkan noktalarından biri, 500 saatlik muazzam veri toplama kapasitesidir.
Daha önce kaydedilen sürüşler, SIGMA DATA CENTER ile "hayalet yarış" için rakibe dönüştürülebilir. Ve NFC teknolojisi BC 23.16 STS'nin Android akıllı telefonları ve SIGMA LINK uygulamasıyla iletişim kurmasını sağlar.
BC 23.16 STS, önemli bisiklet, irtifa ve nabız fonksiyonlarını görüntüler. Bir kalp frekans grafiği gibi bir yükseklik profili oluşturulur. Rakım görünümünde, diğerlerinin yanı sıra mevcut yükseklik, mevcut yükselme / iniş, toplam yükseklik ve mevcut seyahatin metre cinsinden yokuş yukarı / yokuş aşağı yüksekliği verileri de okunabilir. Dahası, hem güncel hem de ortalama ve maksimum kadans görüntülenir. Gerekli tüm vericiler dahildir.
Büyük kayıt kapasitesi
BC 23.16 STS'nize 99'a kadar günlük kaydedebilirsiniz. Bu, 20 saniyelik bir günlük aralığında toplam 500 saatlik bir günlüğe neden olur.
50 Tur
BC 23.16 STS, yolculuk başına en fazla 50 tur kaydedebilir. Süper hızlı kullanım için fazladan bir tur düğmesi var. Tur görünümünde analiz edilebilen her tur için ayrıntılı veri mevcuttur. Her tur değerlerini tarayabilir veya bir değer seçebilir ve turları birbiriyle karşılaştırabilirsiniz.
Hayalet Yarışı
Bir "hayalet yarış" için sanal bir rakip olarak hizmet eden VERİ MERKEZİ'ni kullanarak bir veri kümesi saklanan günlük verilerinden seçilebilir. Ekranda binici, "hayalet" ten gelen ve yol gösterici olan kimsenin yol gösterdiği zamanı ve rotayı her zaman görebilir.
Watt cinsinden güç
BC 23.16 STS, mevcut ve ortalama performansınızı watt cinsinden hesaplar. Böylece performansınızı her zaman karşılaştırabilirsiniz.
Sıcaklık göstergesi
BC 14.16 / STS / CAD'den BC 23.16'ya kadar tüm modellerde bir sıcaklık göstergesi var. Bu, çevrenizin şimdiki sıcaklığını her zaman gösterir.
Hız karşılaştırması
Geçerli ve ortalama hızın karşılaştırılması. Bisiklet sürerken, mevcut ve ortalama hızlarınızdan kalıcı bir karşılaştırma yapılır. Fark yukarı veya aşağı okla gösterilir. Yaklaşık olarak ortalama hızla hareket ederken ok görüntülenmez.
Ayarlanabilir tekerlek boyutları
İki bisiklet kullanırken otomatik olarak (yalnızca STS için otomatik) algılanan iki tekerlek boyutu ayarlanabilir. Bu işlevi kullanmak için, hız verici ikinci bisikletteki değere ve sağ bisiklet 2 'için sağdaki tekerleğin çevresi BC 23.16 STS'de ayarlanmalıdır.
Entegre depolama yongası
Bilgisayar başlığı birimindeki tümleşik bellek çipi sayesinde, tüm toplam değerler ve ayarlar cihazda kalıcı olarak saklanır. Pili değiştirdikten sonra, yalnızca zamanı sıfırlamanız gerekir.
Güç durumu hakkında bilgi
BC 23.16 STS'den itibaren gelen tüm cihazlar pil durum göstergesi ile birlikte gelir. Bilgisayarın ana ünitesinde veya STS vericisindeki pilin güç durumu düzenli aralıklarla kontrol edilir. Pil zayıfsa, bilgisayarın ana ünitesinde erken bir uyarı görüntülenir.


Bisiklet fonksiyonları

Ortalama kadans

Ortalama hız

Ortalama güç watt'ları (hesaplanan)

Kadans

Kalori²

Saat (12 / 24s)

Geçerli hız

Hayalet yarış

Maksimum kadans

Azami hız

Güç watt'ları (hesaplanan)

Biniş zamanı

Sıcaklık

Toplam kalori²

Toplam mesafe

Toplam sürüş süresi

Yolculuk mesafesi

Yolculuk zamanlayıcı

Altimetre fonksiyonları

Rakım

Yokuş aşağı irtifa

Yükseklik grafiği

Yokuş yukarı irtifa

Akım gradyan

Yokuş aşağı mesafe

Yokuş yukarı mesafe

Maksimum irtifa

Yokuş aşağı toplam yükseklik

Toplam irtifa yokuş yukarı

Yokuş aşağı toplam mesafe

Toplam yokuş yukarı mesafe

Kalp hızı fonksiyonları

Ortalama kalp atış hızı

Kaloriler (nabıza bağlı olarak)

4 yoğunluk bölgesi bulunan grafik

Nabız

Kalp atış hız