BIKE TRAVEL BAG (100691)

0,00
Marka : EVOC
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺2.145,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.990,00(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Sürekli yollarda olan sporcuların yeni seyahat arkadaşı. Uçak, araba,otobüs veya tren seyahatleri için kullanabileceğiniz bisiklet sporları çantası.  

Bisikletinizi sadece birkaç dakikada paketleyin ; tek yapmanız gereken gidonlarınızı, pedallarınızı ve tekerleklerinizi çıkartmak.

MAKSİMUM KORUMA VE MİNİMUM AĞIRLIK

Daha kırılgan kısımlar nevraljik alanlardaki (plastik / PE plakalar ve çubuklar, köpük dolgu) güçlendirici elemanlar tarafından korunmaktadır. Kadro dik konuma getirildiğinde, bisikletin strese girebilecek alanları (sele, sele borusu ve alın borusu ) aktif olarak çarpma ve basıncı dışarıdan saptırmak için kullanılır.Tekerlek bölmeleri ve ağırlığın büyük kısmı çantanın arka kısmında bulunur; bu da ağırlık merkezinin geniş ve akıcı arka tekerlekte olduğu anlamına gelir. Bu da bu çantanın neden bu kadar kolay çekildiğini açıklar. Çok sayıda akıllıca konumlandırılmış kulplar, yüklerken torbanın tutulmasını da çok basit, her nerede olursanız olun.

BIKE TRAVEL BAG tepe inişi bisikletlerinden, 29 inçlik bisikletler ve triatlon bisikletlerine hemen hemen her bisikleti kolayca ve güvenli bir şekilde yükleyebilmeniz için boyutlandırılmıştır.

Hacim 280 lt

Ağırlık 8500g

 

Dış ölçü : 136 x 39 x 80 cm (Iç ölçü: 128 x 27 x 78 cm)