Evoc Bisiklet Taşıma Çantası Bike Travel Bag
Evoc Bisiklet Taşıma Çantası Bike Travel Bag
BIKE TRAVEL BAG
BIKE TRAVEL BAG
BIKE TRAVEL BAG
BIKE TRAVEL BAG
BIKE TRAVEL BAG

Evoc Bisiklet Taşıma Çantası Bike Travel Bag (100691)

Marka : EVOC
Fiyat : 3.276,00 TL(KDV Dahil)
364,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

BIKE TRAVEL BAG

Sürekli yollarda olan sporcuların yeni seyahat arkadaşı. Uçak, araba,otobüs veya tren seyahatleri için kullanabileceğiniz bisiklet taşıma çantası.  

Bisikletinizi sadece birkaç dakikada paketleyin ; tek yapmanız gereken gidonlarınızı, pedallarınızı ve tekerleklerinizi çıkartmak.

MAKSİMUM KORUMA VE MİNİMUM AĞIRLIK

Daha kırılgan alanlar (plastik / PE plakalar ve çubuklar, köpük dolgu) güçlendirici elemanlar tarafından korunmaktadır. Kadro dik konuma getirildiğinde, bisikletin en çok darbe alabilecek kısımları  (sele, sele borusu ve alın borusu ) aktif olarak çarpma ve basıncı dışarıdan saptırmak için kullanılır.Tekerlek bölmeleri ve ağırlığın büyük kısmı çantanın arka kısmında bulunur; bu da ağırlık merkezinin geniş ve akıcı bir şekilde arka tekerlekte olduğu anlamına gelir. Bu da çantanın neden bu kadar kolay çekildiğini açıklar.Her nerede olursanız olun, çok sayıda akıllıca konumlandırılmış kulplar sayesinde yükleme yapılırken  torbanın tutulması da çok basittir.

BIKE TRAVEL BAG tepe inişi bisikletlerinden, 29 inçlik bisikletler ve triatlon bisikletlerine hemen hemen her bisikleti kolayca ve güvenli bir şekilde yükleyebilmeniz için boyutlandırılmıştır.

Özellikler:

Hacim 280 lt

Ağırlık 8500g

 Dış ölçü : 136 x 39 x 80 cm (Iç ölçü: 128 x 27 x 78 cm)