Benzer Ürünler
Sidi Buvel Woman Mtb Ayakkabı

Sidi Buvel Woman Mtb Ayakkabı (300275)

Marka : SIDI
Fiyat : 819,00 TL(KDV Dahil)
204,75 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM
Buvel Woman MTB ayakkabıları XC yarışçıları ve macera arayanların gözdesidir. Üstün konfor sunan ve Avrupa'da elde üretilmiş olan Buvel üstün kalitesi ile size sezonlarca hizmet edecektir. Soft Instep Closure System® ve yastıklı ayak ucu, rahatsız eden basınç noktalarını ortadan kaldırır. Kendini kanıtlamış Competition Sole  herhangi bir arazide en iyi çekiş için rahat ve sağlam üst yapı ile kombinasyon sağlar. Ayakkabı ergonomik olarak tasarlanmıştır ve bir kadının daha inceltilmiş ayak şeklini taklit eder.
Kaliper Tokası: "Kaliper tokası" adı verilen mikrometrik kapak, merkezi toka kaldırılarak ayarlanabilir. Tamamen açmak için, her iki yan tokayı birlikte kaldırın veya o sırada bir dişin hafifçe çözülmesi için orta düğmeyi itin. Sistem ayrıca bir yarış sırasında da ayarlanabilir.
Takviyeli topuk ayağı en uygun konuma getirir ve aşırı performans veya uzun süreli basınçla ayakkabının deforme olmasını önler.
MTB Competition Sole: Özellikle bu uzmanlık için geliştirilmiştir, zorlu ve çamurlu koşullarda çekiş için ön kısımda iki vida eklenebilir. Parmak ucu vidaları ayrı satılır.
Lütfen dikkat: Sidi ayakkabıları günlük ayakkabılara göre daha dardır . Sidi, her zaman giydiğiniz ayakkabıdan bir boy büyük numara almanızı tavsiye eder.

Ağırlık : Teki 350 gramdır.

 

Tüm MTB pedal çeşitleriyle uyumludur.