C40 LITE
C40 LITE

Cole C40 Lite Ön+Arka Jant Seti (403086)

Marka : COLE
Fiyat : 14.990,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 13.490,00 TL(KDV Dahil)
1.498,89 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM

Set ile beraber gelen pinkpad'lerin özel bileşimi ısıyı düşük tutarak fren performansını en zor koşullarda dahi en iyi şekilde sunmak için geliştirilmiştir.

Göbeklerdeki DSA2 teknolojisi sayesinde aşağıdaki hususlar geliştirilmiştir :

Servis edilebilirlik : Standart straight-pull tellerle uyum. Göbekte kullanılan rulmanlar piyasadaki çoğu rulmanla uyumludur. Büyük ön rulmanlar ile sertlik ve dayanıklılık arttırılmıştır.

Dayanıklılık : Yeni geniş göbek gövdesinin yanal sertliği yan yüklere karşı arttırılmıştır. Performans Arttırılmış ön ön teker hakimiyeti. Yüksek enerji transferi için benzersiz yüksek gerilimli örgü. Neredeyse on yıldır Cole, tekerleklerdeki sertliği artırmak ve ağırlığı azaltmak için yıllar içerisinde patentli DSA®örüm teknolojisine sahip tekerleklerini yeniden tasarlayıp iyileştiriyor. Cole® tekerlekler profesyonel yol ve dağ bisikleti yarışlarında kendini kanıtlamış ve laboratuar ortamında test edilmiştir. İlk fikirden, prototipe oradan, bitmiş ürüne kadar hiçbir jant seti Cole® kadar sert test edilmemiştir. En sıkı testlere sahip olan AB normlarından 4 kat daha sıkı normlara sahiptir Cole® . Tekerlekler sadece test düzenlemelerinin gerekleri ötesinde değil, aynı zamanda dünyanın en zorlu profesyonel sporcularının talepleri ötesinde gerçekleştirmek için inşa edilir

Çember yüzeyindeki ısıyı dağıtan özel alaşım kaplama frenleme esnasında ısınmayı minimize eder.

Ağırlık : 1430 gr

Teller : Ön/arka 24/24

Çember : Profil H 40 mm Cole Carbon 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR