DB5
DB5

Sram Hidrolik Disk Fren Seti Arka Db5 (403247)

Marka : SRAM
Fiyat : 459,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 349,00 TL(KDV Dahil)
116,33 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM

ÇILGIN ŞOVALYE

Sakin, serin ve derli toplu. SRAM DB5, daha zor, daha dik ve daha sert binmek isteyen şaşkın şampiyonlar için değil, aynı zamanda oraya gitmek para arttırmak isteyenlerin tercihidir. DirectLink kolu teknolojisi, pozitif fren hissini parmaklarınızın ucuna getirirken, büyük hacimli hazne ve kanıtlanmış iki pistonlu tasarım, ihtiyacınız olduğunda çok daha fazla kontrol sağlar.

MatchMaker X Uyumlu: MatchMaker ile gidondaki ağırlığı ve kalabalığı azaltın. SRAM kolları, SRAM® değiştiricileri ve çeşitli RockShox® kontrollerini, hepsi tek bir düzenli, hafif kelepçe ile tutuyor. PiggyBack Rezervuar : SRAM'ın en son kol tasarımı üzerindeki fren hidrolik sıvısı deposu hem performans hem de kullanım kolaylığı için optimize edilmiştir. PiggyBack Rezervuar, fren sıvısını yönetmek için basit, emniyetli bir yol sunar ve aynı zamanda çok yönlü bir kol yerleşimi sağlar.

PURE Bladder. SRAM'ın yeni fren kolu tasarımı, hava kabarcıklarının düzenlenmesine ve azaltılmasına yardımcı olan saf olarak adlandırılan yeniden şekillendirilmiş bir Bladder içerir. Blader, havayı kolundan boşaltmak ve sıvıyı tam olarak gereken yere itmek için özel olarak şekillendirilmiştir. Sonuç, güvenilir fren gücü ve tutarlılığı üreten geliştirilmiş arka basınç rahatlığıdır. Erişim ayarlayın. Fren kolunu hissetmek kişisel bir şeydir. Biniciler, bireysel konumlandırma tercihlerinin yanı sıra benzersiz el boyutları ve parmak uzunluklarına sahiptir.

Reach Adjust, herkes için maksimum bir tek parmak kontrolü ile fren kolunu ayarlamayı kolaylaştırır.Kontrol gereklidir. Birçok fren sistemi tepkisiz mesafeyi modülasyon pahasına en aza indirgemektedir,

TPC Plus (Zamanlama Portu Kapatma). Hidrolik frenin zamanlama bağlantı noktası, hazne ile ana silindirin deliği arasındaki bağlantıdır. Kol sıkıldığında, bu bölgede bir kap conta geçer ve bağlantı noktası kapanır ve böylece sistem basınç altına girer. SRAM'ın yeni zamanlama portu kapatma sistemi olan

TPC Plus, dayanıklı contalar ve güvenilir fren gücü ile tutarlılığı üreten ultra pürüzsüz bir silindir çapı bitirme özelliğine sahiptir.

Ağırlık: 290 gram

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR