Dt Swiss EXC1200 Spline DB30 29
Dt Swiss EXC1200 Spline DB30 29

Dt Swiss EXC1200 Spline DB30 29'' Boost XDR Jant Seti (406341)

Marka : DT SWISS
Fiyat : 67.100,00 TL(KDV Dahil)
8.659,63 TL 'den başlayan taksitlerle

DT Swiss EXC 1200 SPLINE Jant Seti - 29" | Carbon | 30mm - Hookless 

Centerlock - 15x110mm / 12x148mm Boost - XD 

Çok başarılı EWS sürücülerinden gelen geri bildirimlerle DT Swiss, EXC 1200 SPLINE® 30'un jantlarını dağ bisikletinin tüm zorluklarını karşılayacak şekilde geliştirdi. Yine de, çok yönlü bir tekerlek seti olarak kullanılabilecek kadar hafiftirler ve günümüzün gereksinimlerini karşılamak ve mevcut yüksek hacimli enduro lastiklerle donatmak için doğru genişliğe sahiptirler. Bu jant, tamamen yeni, yüksek kaliteli bir Ratchet Sistem® göbeği ile tamamlanmaktadır.  Sonuç, Enduro sürücüleri için bir rüya tekerleğidir: yokuş aşağı inişlerde kaygısız ve güç tasarrufu sağlayan yokuşlar için hafiflik.

Darbe direnci için optimize edilmiş bir karbon yapısı, güçlendirilmiş bir flanş ve ideal reçine-karbon fiber oranı, EXC 1200 SPLINE'ı enduro sektöründe bir mihenk taşı haline getiriyor. Jantın doğal gücü, son derece hafif Aerocomp ve Aerolite jant tellerinin kullanılmasına izin verir ve optimum tekerlek sertliği oluşturur. Bu tekerleğin kalbi, sorunsuz çalışan SINC CERAMIC rulmanlara ve en yeni RATCHET EXP serbest göbek sistemine sahip 180 STRAIGHTPULL göbektir.

 
Optimize edilmiş jantlar
SPLINE® jantlar yeni bir jant profiline sahiptir - daha geniş ve daha hafif. Düşünceli bir profil boyutlandırma sayesinde daha geniş, daha hafif ve daha dayanıklı jantlar için mevcut eğilimi karşılamayı başarır. Bu, özel bir yüzey güçlendirme işlemi ve nazik bir eloksal işlemi ile desteklenir. Uyarlanmış bir iç profil, jant flanşı üzerindeki yükleri azaltır.
 
Tubeless ready
Tüm SPLINE® ONE jantlar, Tubeless jant bantlarıyla kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Jant yatağının optimizasyonu, lastiğin daha kolay takılmasını ve daha iyi takılmasını sağlar. Tubeless lastiklere geçmenin en hızlı ve kolay yolu.
 
Straight pull Jant Telleri
Ağırlık ve denge arasında ideal bir denge sağlamak için, SPLINE® jantlarda yalnızca en yüksek kalitede jant telleri kullanılır. Geleneksel J tellerden daha kararlıdırlar ve yine de ortalanabilir ve standart aletlerle değiştirilebilirler.
 
İki parçalı göbek kabuğu
SPLINE ONE göbek kabuğu, özel bir dövme/şekillendirme işleminde iki parçadan üretilir. Bu işlemde, fiber akışı kesilmez ve böylece alüminyumun malzeme yapısı korunur. Yüke uyumlu boyutlandırma sayesinde, malzeme yalnızca pratikte ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılır.
 
Teknik Özellikler:
malzeme: alüminyum
kullanım bisiklet sporu: XC, Enduro, All Mountain
göbekler: Spline 180
jant telleri: DT aerolite® ve DT aero comp®
jantlar: karbon
vites değiştirme sistemi: 11 vitesli, 12 vitesli
tekerlek boyutu: 28" (29") (622mm)
aks standardı: 15x110mm Boost (FW), 12x148mm Boost (RW)
Freehub Gövdesi: XD (SRAM 11/12s MTB)
fren sistemi: Centerlock Disk
Lastik tipi: Tubeless Ready
ETRTO: 30-622
jant genişliği: 35mm
Jant profil yüksekliği: 25mm
ağırlık sınırı: 130 kg
nipeller: DT Pro Lock® Squorx, alüminyum
model yılı: 2022
Siyah renk
ağırlık: 1670g
Jant Teli sayısı: 28
 
Teslimat kapsamı: Tubeless jant bandı, tubeless valf, tekerlek çantası, SRAM XD freewheel
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR