FORCE22 HİDROLİK DİSK 2'Lİ
FORCE22 HİDROLİK DİSK 2'Lİ

Sram Fren/Vites Kolu Force22 Hidrolik Disk 2'Li (403557)

Marka : SRAM
Fiyat : 1.505,59 TL(KDV Dahil)
250,93 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
FORCE 22. EN İYİ DERECENİZ İÇİN HAZIRLANIN.
Her ne kadar kendinizi sadece bisikletçi olarak tanımlasanız da SRAM Force 22 kalite, işlevi ve özelliklerinden ödün vermeksizin kişisel en iyiyi elde etmenize yardımcı olmaya hazırdır. SRAM Force, komple revizyonun yanı sıra, yalnızca size SRAM RED ile eşleştirilebilen hız ve hassaslıkta değişen yirmi iki (CX1 11) kullanılabilir dişli ve yeni bir şık görünüm sunar. Sade SRAM Force grubu performans tutkusu olan akılcı insanlar içindir. 
Yol ve cyclocross frenleri karanlık çağlarda kaldı; daha parlak ve daha hafif ama gelişmemiş .
Avid markalı hidrolik fren teknolojisinde uzun zamandır lider olan SRAM önümüzdeki on yıl için yol bisikleti frenleme vizyonunu sıfırdan başlatmıştır.Diğerlerinden farklı olarak SRAM, birden fazla uygulama için yol bisikletine hidrolik teknolojiyi getirdi. 
SRAM Force 22 ErgoDynamics  hidrolik değiştirici, SRAM'ın sınıfının en iyisi SRAM RED'in DNA'sından üretilir ve SRAM'ın cyclocross bisikletçisi ve bisiklet arasındaki arayüzü mükemmelleştirmek için kullandığı en gelişmiş felsefeyi temsil eder.
Hareketli iç kısımlar aynıdır ve tamamen yenilenmiş hidrolik ana silindirler Red 22'den alınmıştır.

Ağırlık : Yaklaşık. 471 gram (Hidrolik vites, fren hortumu, fren kaliper, 140 mm Centerline disk başına)

Not :   Force 22 Hidro Değiştiricilerini SRAM Hidrolik Disk veya Sadece SRAM jant frenlerle birlikte kullanın. Lütfen doğru SRAM 11'li arka vitesi doğru SRAM Force 22 kollar ile kullanın. SRAM yol kolları diğer üreticilerin arka vites değiştiricileri ile uyumlu değildir. En iyi vites değiştirme performansı için lütfen SRAM 2 vitesYAW ön vites değiştiricili SRAM Force 22 kol kullanın.
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR