FR TRAIL UNLIMITED 20L
FR TRAIL UNLIMITED 20L
FR TRAIL UNLIMITED 20L
FR TRAIL UNLIMITED 20L

Evoc Sırt Çantası Fr Trail Unlimited 20L (100694)

Marka : EVOC
Fiyat : 9.990,00 TL(KDV Dahil)
1.289,27 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

EVOC FR TRAIL UNLIMITED SIRT ÇANTASI

FR Trail 20L Unlimited, tüm parkurlarda daha fazla koruma için sırt koruyuculu teknik bir sırt çantasıdır. Çarpıcı bir renk şeması ile birlikte gelir. Liteshield sırt koruyucusu ve özel taşıma sistemi kombinasyonu maksimum güvenlik ve en iyi kullanım konforunu sunar. FR Trail'in dışında XC ve entegre kasklar için bir sabitleme sistemi bulunur. Ayrı ve geniş menteşeli alet bölmesi, bisiklette bir arıza olması durumunda hızlı erişim sağlar. İçinde maksimum 3 litreye kadar hidrasyon sistemi bulunur. 3 litre, gözlük, kart ve cep telefonu cebi, acil durum düdüğü ve anahtarlık. Ayrıca Umlimited versiyonunda kalça kemerinde küçük bir fermuarlı cep bulunmaktadır. Her an hızlıca elle tutulur bir tahıl barı var. Motorcu hayatındaki kötü günler için yağmurluk zaten entegre edilmiştir. Ve karanlıkta gözden kaçmamak için küçük bir parıltı koyabilirsiniz.
Tüm malzemeler en zorlu kullanımlara bile dayanacak ve yine de motorcuya maksimum nefes alabilirlik ve konfor sağlayacak şekilde seçilmiştir.

Liteshield sırt koruyucu
Liteshield Koruyucu, şiddetli düşme durumlarında omurganızı yaralanmalara karşı güvenilir bir şekilde korur. Darbe enerjisinin %95'ine kadarını emebilir ve dağıtabilir. Bununla birlikte, yaklaşık 145 g ile çok hafiftir ve çok rahattır. Koruyucu, güvenliği konforla birleştirir ve TÜV ve CE standartlarını karşılar.
Ek olarak, EVOC ücretsiz çarpışma değişimi sunar. Ağır bir çarpışmadan sonra koruyucunuzu gönderirsiniz ve bir konsültasyondan sonra yenisini alırsınız.


Teknik özellikler:

Malzeme Naylon 210/D Yırtılmaz PU Kaplı, P600/D PU Kaplı, Hava Filesi, 3D Hava Filesi, Neopren, Şeffaf Branda
Koruyucu: evet, liteshield koruyucu ile

Beden:M/L
Ölçüler: 14 x 27 x 56 cm
Ağırlık:1400 g
Hacim:20 l

Boyut:S
Ölçüler: 16 x 25 x 50 cm
Ağırlık:1280 g
Hacim:20 l

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR