GX TYPE 2.1  2X10 MEDIUM CAGE
GX TYPE 2.1  2X10 MEDIUM CAGE
GX TYPE 2.1  2X10 MEDIUM CAGE

Sram Gx Type 2.1 2X10 10'Lu Arka Vites (403564)

Marka : SRAM
Fiyat : 3.797,00 TL(KDV Dahil)
490,02 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
KENDİ YOLUNUZDA BİNİN 
Her bisiklet için bir bisikletçi vardır. Bunu yapan bir binici. Bunu bilen bir binici. Bisikleti her zaman yeni bir yere götürmeye hazır olan bir binici. GX'le tanışın, kısıtlanmadan binmeyi seven insanlara yönelik aktarım sistemi. Başlangıç düzeyinden en ileri seviyedeki biniciye  kadar. GX, sizi istediğiniz yere götüren kişiselleştirilmiş dişli seçenekleri sunar.
Almanya'da 1x ve 2x seçenekleri ile tasarlanan SRAM GX, her yere herkese binme gücünü getiriyor.
SRAM  GX 2x10 arka vites değiştirici tüm SRAM vites gruplarında olduğu gibi inanılmaz bir hızlanma ve hassaslık sağlar. EXACT ACTUATION teknolojisi eğim ve kayma değişimini ortadan kaldırır.
ROLLER BEARING CLUTCH  teknolojisi, en cezalandırıcı arazide bile maksimum istikrarı sağlar. Ayrıca CAGE LOCK teknolojisi ile tekerleklerin sökülmesi ve kurulumu her zamankinden daha kolaydır.
EXACT ACTUATION, SRAM bu yol teknolojisini sıfırdan başlattığında MTR'nin kanıtlanmış 10 SRAM 1: 1 harekete geçirme oranını (vites değiştirici kablo hareketi: vites değiştirici hareketi) 10 ileri sürüş için tekrar uyguladı. EA, arka vites değiştirici askı tasarımını, sıkı diş boşluğunu ve tam kablo gerilimini dengeleyen huzursuz eylemi basitleştirmeye / dengelemeye yardımcı olur. Sonuç: sistemi kurmak için en kolay dizin kaydırma sistemi bu şekilde kalır.
 
Arka vites değiştiricideki CAGE LOCK teknolojisi ile tekerleklerin sökülmesi ve takılması ile birlikte zincirlerin montajı daha hızlı ve basit hale gelir. Sadece boşluğu yaratmak ve yerine kilitlemek için kafesi öne itin.

Materyal : Alüminyum

Ağırlık : 302 gram

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR