Benzer Ürünler
KAOS AIR
KAOS AIR
KAOS AIR

Sidi Yol Bisikleti Ayakkabısı Kaos Air (300316)

Marka : SIDI
Fiyat : 1.830,00 TL(KDV Dahil)
305,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Teknolojileri

 

Materiale Politex

 

"Politex" malzeme, farklı fiziksel ve mekanik özelliklere sahip çok sayıda üst üste katmanlardan imal edilir. Sıkıştırılmış PVC daha sonra iki örgü kumaş ve keçe ile birleştirilir. "Politex" Avrupa yönetmeliklerine tamamen uygun olarak yapılmış ve tamamen yeşil dostu bir üründür. 

 

Soft Instep kilit sistemi

 

Soft Instep kilit sistemi yüzeyi geniş, ısı ile şekillendirilmiş EVA dolguya sahip anatomik kavisli kayıştır. Basıncı eşit bir şekilde dağıtır. SOFT INSTEP kilit sistemi her iki yandan da ayarlanabilir.

 

 

Techno 3 Push Sistemi

Techno 3 Push sistemi ayakkabı da en uygun fiti sağlar, ayakkabının üst kısmı ayağınıza göre şekillenir. SIDI'nin değişebilir kilit sistemi tescilli tel kabloları ile sağlamlaştırılmıştır. Sürüşte ayarlamalara izin verir. Techno 3 push toka değiştirilebilir yapısı vardır. Düğmeye basın, tokayı çekin ve ayarlayın!

 

 

 

Tallone Sidi          

Topuk bölümünü en uygun pozisyonda tutar ve uzun süreli basınçlarda ayakkabının deforme olmasını önler.

 

 

 

Leva Caliper

 

"Caliper Buckle" olarak adlandırılan mikrometrik kilitleme merkezi tokayı kaldırarak ayarlanabilir. Tamamen açmak için her iki taraftaki tokayı kaldırın, ya da toka merkezine basın ve her defasında bir diş gevşetin. Bu sistem aynı zamanda sürüş esnasında da kullanılabilir.

 

 

 

Ağırlık

345 gram(44 numara tek ayakkabı için)

 

 

Kutu içeriği

Ayakkabı

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR