Kask Caipi
Kask Caipi
Kask Caipi

Kask Caipi (300909)

Marka : KASK
Fiyat : 3.650,00 TL(KDV Dahil)
405,56 TL 'den başlayan taksitlerle

KASK Caipi MTB Kaskı
En iyi koruma ve hafif konfor, çok iyi havalandırılan bir kabuk içinde paketlenmiştir: Caipi, son derece hafif bir yapı ile karakterize edilir ve vizördeki entegre havalandırmaya ek olarak, her zaman optimum soğutma sağlayan toplam 22 havalandırma deliğine sahiptir.

Geniş tasarımlı kask formu, arazi kaskları için gerekli olan çok yönlü korumayı sunar. Derin, havalandırmalı yan panelleri ile kask, kafa tabanına kadar tüm kafayı korurken, kusursuz bir şekilde entegre edilmiş vizör, sıçrayan suyu, kiri ve güneşi dışarıda tutar.

Konfor ve güvenlikte Kask, termoform döşemesi ve kanıtlanmış Octo Fit Sistemi ile yeni standartlar belirliyor. Bu, basınç noktaları olmadan güvenli ve sabit bir oturmayı garanti eder. Uyum, yastıklı tokayı yerine yerleştiren ayrı ayrı ayarlanabilen kemer ayırıcı ile daha da geliştirilebilir.

Kask Caipi Kaskının Özellikleri:
Düşük ağırlık: M bedende 250 g
22 havalandırma deliği sayesinde mükemmel havalandırma
Büyük baş örtüsü sayesinde kapsamlı koruma
Termoform dolgu malzemesi sayesinde yüksek konfor
Optimum ayar için Octo Fit sistemi
Optimum uyum için ayarlanabilir kemer ayırıcı
AB, ABD ve AUS güvenlik standartlarını karşılar

Kask Caipi Kask Teknolojileri:

Octo Fit
Kauçuklaştırılmış Mikro Kadran ayarlayıcı, gelişmiş parmak tutuşu sağlar. Yüzer beşik temas noktaları, optimum konfor için dahili jel pedleri birleştirir. Bu destekler, herhangi bir şekilli kafaya mükemmel bir şekilde oturması için 180° serbestçe salınacak şekilde tasarlanmıştır. Beşiğin İskelet Braketleri, mümkün olduğunca hafif olmakla birlikte en iyi uyumu ve desteği sağlamak üzere tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Doğru kask boyutunu elde etmek için lütfen baş çevrenizi ölçün.

Boyut: M (52-57cm)
           L (59-62cm)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR