Kask Wasabi Bisiklet Kaskı
Kask Wasabi Bisiklet Kaskı
Kask Wasabi Bisiklet Kaskı
Kask Wasabi Bisiklet Kaskı
Kask Wasabi Bisiklet Kaskı
Kask Wasabi Bisiklet Kaskı
Kask Wasabi Bisiklet Kaskı

Kask Wasabi Bisiklet Kaskı (300826)

Marka : KASK
Fiyat : 11.450,00 TL(KDV Dahil)
1.477,69 TL 'den başlayan taksitlerle

 
KASK WASABI BİSİKLET KASKI

Koşullar ne olursa olsun her sürüş için

 

Wasabi, ayarlanabilir hava akışı sistemi sayesinde başka hiçbir kaskta olmayan sıcaklık düzenlemesi sağlar.
Bir parmağın itilmesiyle, koşullar ısındığında merkezi bir havalandırma açılabilir veya aynı hızda sürerken 1,5 ° C'lik bir iç sıcaklık artışı için soğuduğunda kapatılabilir.
Rüzgar tüneli testi, 50 km/s hızda sürerken açık ve kapalı havalandırma arasında bir watt'tan daha az kayıp olduğunu doğruladı.
 
 
Etkileyici aerodinamik ve havalandırma özellikleri, sıcaklık dalgalanmalarına karşı koruma için REDA'nın birinci sınıf Merinos yünü astarı ile birlikte Wasabi'yi kendi sınıfına sokar.
kapat
Wasabi, ayarlanabilir hava akışı sistemi sayesinde başka hiçbir kaskta olmayan sıcaklık düzenlemesi sağlar. Bir parmak dokunuşuyla, merkezi bir havalandırma...
S 50 - 56
M 52 - 58
L 59 - 62
Ağırlık
290g
product code
CHE00093.211
Havalandırma
Aerodynami
standardlar

CE EN 1078
CPSC 1203
AS/NZS 2063

 

Teknoloji
 

 

 

Octo fit
Kauçuklaştırılmış Mikro Kadran ayarlayıcı, gelişmiş parmak tutuşu sağlar. Yüzer beşik temas noktaları, optimum konfor için dahili jel pedleri birleştirir. Bu destekler, herhangi bir şekilli kafaya mükemmel bir şekilde oturması için 180° serbestçe salınacak şekilde tasarlanmıştır. Beşiğin İskelet Braketleri, mümkün olduğunca hafif olmakla birlikte en iyi uyumu ve desteği sağlamak üzere tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
ACTIVE VENTILATION SYSTEM
Kask içine entegre edilmiş aktif havalandırma sistemi, daha iyi soğutma sağlar. Arkadaki kolu kullanarak, hava akışı miktarı sürücünün ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Nefes alabilen iç kumaşlarla birleştirilen bu yeni havalandırma sistemi, sürücünün fizyolojik konforunu iyileştirir.
High visibility
En düşük ışık koşullarında bile güvenliği arttırıcı yüksek görünürlü sticker'lar.
100% MERINO WOOL LINER BY REDA
Merinos yününün özellikleri ve özel KASK REDA teknolojisi sayesinde, iç dolgu eşsiz konfor sağlar. Merinos yünü cilt ile temas ettiğinde vücut ısısını dengelemeye yardımcı olur, yüksek nefes alabilirlik sağlar ve çabuk kurur.
Eco-leather chinstrap
Anti alerjik ve yıkanabilir deri kayışı sayesinde çene bölümünde rahatlık sağlar.white matt
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR