Benzer Ürünler
LEVEL WOMAN
LEVEL WOMAN

Sidi Yol Bisikleti Ayakkabısı Level Woman (300277)

Marka : SIDI
202,25 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Materiale Politex

"Politex" malzeme, farklı fiziksel ve mekanik özelliklere sahip çok sayıda üst üste katmanlardan imal edilir, sıkıştırılmış PVC daha sonra iki kumaş (örgü kumaş + keçe) ile birleştirilir, uzun ömürlü film boya ile boyanır. "Politex", müthiş laserasyon, germe ve solmaya karşı güçlü bir direnç sunar. "Politex" Avrupa yönetmeliklerine tamamen uygun olarak yapılmış ve tamamen "yeşil" ürünüdür.

Tallone Sidi

Takviyeli topuk ayağı en uygun pozisyonda tutar ve aşırı performans veya uzun süreli basınçlarda ayakkabının deforme olmasını önler.

Leva Caliper

"CALIPER BUCKLE" olarak adlandırılan mikrometrik kapatma merkezi tokayı kaldırarak ayarlanabilir. Tamamen açmak için her iki taraftaki tokayı kaldırın, ya da toka merkezine basın ve her defasında vir diş gevşetin. Bu sistem aynı zamanda yarış esnasında da kullanılabilir.

Tacco sostituibile

Yürüyebilirlik için SIDI bisiklet ayakkabılarında poliüretandan yapılan değişebilir topuk altlığı bulunmaktadır.

Suola Millennium 4 Carbon Composite

MILLENNIUM 4 KARBON KOMPOZİT TABAN, karbon fiberin naylon matrise enjekte edilmesi ile yapılmıştır standart naylon taban daha fazla sertlik sağlar. MILLENNIUM 4 KARBON KOMPOZİT TABAN Kullanılan naylon sudan etkilenmez, sıcakta yâda nemli havada ya da eskiyerek sertliğini kaybetmez. Hafiftir ve yürünebilirliği geliştirmek için topukta değiştirilebilir poliüretan kaymaz altlık kullanılmıştır. Taban'da standart 3 delikli model vardır, 10 mm yanal ve ön/arka hizalama baskıları olduğu gibi kolay kal ayarlaması ve değişim için ise Look Memory Eyelet® özelliği de vardır

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.