MARATHON PLUS 26X2.00
MARATHON PLUS 26X2.00

Schwalbe Marathon Plus 26X2.00 Korumalı Lastik (403728)

Marka : SCHWALBE
Fiyat : 1.340,00 TL(KDV Dahil)
223,33 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

SCHWALBE MARATHON PLUS SMARTGUARD PERFORMANS

Maraton Plus serisini daha dayanıklı kılan Endurance kauçuk bileşiğine sahiptir.SmartGuard koruma kemeri (Schwalbe Delinme Koruma Seviyesi 7) üçte bir geri dönüştürülmüş malzemeden yapılmıştır. Lastik sırtının altına beş milimetre kalınlığında SmartGuard koruma kemeri yerleştirilerek iç lastik, günlük bisiklet patlamalarına karşı Oldukça etkili bir şekilde korunur. Patentli, 5 mm kalınlığındaki SmartGuard tabakası, tüm genel ürünlerle karşılaştırıldığında, yuvarlanma direncinde önemli bir avantaja sahiptir.

Schwalbe, Maraton serisini yenilikçi "Yaşlanma Karşıtı" yan duvarla donattı. Lastik artık, çirkin çatlaklar eninde sonunda ortaya çıkmaya başlamadan önce  düşük basınçta aşırı yüklemeye karşı çok daha uzun süre tolerans gösterecek. Daha iyi direnç geliştirmek için, Schwalbe teknisyenleri saatlerce zorlu testler gerçekleştirdiler .

Bisiklet pazarında Elektrikli-Bisikletler şu anda hızlı büyüyen bir segmenttir, ancak bu elektrik gücüyle çalışan bisikletler, lastiklere özel talepler getirir. Delinme direnci açıkça daha önemlidir, çünkü bir lastik değişimi veya iç lastik tamiri sıradan bir bisiklette olduğundan çok daha zordur. Ayrıca aşınma çok daha fazladır, çünkü daha fazla güç aktarımı vardır ve bisikletler de çok daha ağırdır. Geliştirilmiş delinme koruması ve daha fazla dayanıklılığı ile yeni Maraton, Elektrikli Bisikletlerde kullanımına çok daha hazır.

SMARTGUARD
Bisiklet ve e-bisiklet lastikleri için en etkili koruma kemeri. 5 mm yüksek elastik özel kauçuk.

ENDURANCE COMPOUND
En yüksek dayanıklılık için maraton bileşiği.

E-25
25 km / saate kadar hızlı E-bisikletler için kullanıma uygundur.

UNPLATTBAR
Düz olmayan delinme koruması, darbelere karşı bile koruma sağlar.

RECYCLING
Doğal kauçuktan yapılmış eski ürünler (eldivenler, hortumlar ... gibi) parçalanır ve birkaç işlem adımından geçtikten sonra delinmeye karşı koruma eklerinde temel malzeme olarak yeniden kullanılır.

Marathon Plus Smartguard 26X2.00

Teknik Özellikler:

Boyut: ETRTO 50-559 (26 x 2.00 inç)
Tür: Telli
Bileşik:Endurance 
Koruma: Smartguard
Renk: Siyah
Ağırlık: 1100 g
Basınç: 2.00 - 5.00 bar (30 - 70 psi)
Maksimum yük: 118 kg
EPI: 67
ECE: E-25
Profil: HS440
Üretici Kodu: 11100763
EAN: 4026495720427

Kutu İçeriği: 1 adet dış lastik

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR