Benzer Ürünler
ONE MINI
ONE MINI
ONE MINI
ONE MINI

Bobike Ön Çocuk Taşıyıcı One Mini (101029)

Marka : BOBIKE
Fiyat : 386,00 TL(KDV Dahil)
128,67 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Bobike one mini çocuk taşıma koltuğu

Bobike ONE MINI size ve çocuğunuza şehri bisikletle güvenli ve benzersiz bir şekilde keşfetme imkanı sunar. Bir sonraki kentsel maceraya!

 Bobike ONE, şık ve modern Hollanda tasarımına sahip bisiklet için tamamen yeni bir çocuk koltuğu. Çift cidarlı tasarım ve renksiz malzeme ayrıca onu çok dayanıklı ve ekstra güvenli bir çocuk koltuğu haline getirir. Bir yastık yerine, Bobike ONE rahat bir su geçirmez malzeme koltuğuna sahiptir. Omuz kayışları yumuşak ve rahattır. Ve ayak dayama yerlerinin herhangi bir alet kullanmadan ayarlanması kolaydır. Açıkçası Bobike ONE, emniyet koltukları için geçerli tüm güvenlik standartlarını karşılar. Ve Bobike ONE dört moda renkte mevcuttur. Birini seç.

Özellikler:
Ekstra güvenlik için benzersiz çift duvarlı koltuk
Rahat, su geçirmez EVA dolgusu
Yumuşak ve rahat omuz pedleri
Geliştirilmiş, sağlam Easy-Click toka
Ayarlanabilir ayak dayaması, alet gerektirmez
Hollandalı Tasarım

Bobike ONE Mini, bisikletinizin önüne monte edilebilecek bisiklet koltuğu olup yaklaşık 9 ay ila 3 yaş arası veya 15 kg vücut ağırlığı olan çocuklar için uygundur.

Daha küçük ve daha geniş bir direksiyon tüpü için montaj malzemesi dahil edilmiştir. Koltuğu aheadsetli bir bisiklete monte etmek için ayrı bir montaj adaptörümüz mevcuttur.

Ürün ağırlığı: 2705 g / 5,96 lb (montaj malzemesi dahil).

Ürün ölçüleri: 600 x 320 x 220 mm.

Kutu İçeriği:Koltuk+bağlantı aparatları