PC 1110
PC 1110

Sram Pc 1110 11'Li Zincir (404118)

Marka : SRAM
Fiyat : 640,00 TL(KDV Dahil)
160,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Önemli olan nasıl başladığındır. İster dağları ilk kez keşfediyor olun ya da sorunsuz 1x'lik bir drivetrain arayan bir MTB'ci olun, SRAM NX harekete ve sizi oraya götürmeye hazır. NX, sadelik ve dayanıklılık için tasarlanmış geniş bir dişli seçenekleri yelpazesi sunar; böylece en önemli şeye, ileriye odaklanabilirsiniz. Alman mühendisliği onay damgasını taşıyan NX, gerçek binicilerin nasıl hissettiğini dünyaya bildirmeye hazır.

SRAM'ın güvenilir XX1 geometrisiyle tasarlanan PC-1110 sağlam pin yapısına, 11 vites PowerLock ve her seferinde güvenebileceğiniz pürüzsüz ve etkili bir kaydırma özelliğine sahiptir. Hassas ve güvenilir 11 vitesli performans için X-SYNC  halkaları ile çalışacak şekilde optimize edilmiştir Tüm SRAM 1x  aktarma organlarıyla tam uyumludur.

SRAM X-SYNC  en yüksek seviyede performans ve dayanıklılık sağlar. SRAM X-SYNC  uzun boy kare diş kenarları, geleneksel üçgen şekilli dişlerden daha önce zincirle etkileşime girer. Keskin ve dar diş profili ve yuvarlak köşeli kenarlar, saptırılmış bir zinciri yönetmeye yardımcı olur. Çamurlu koşullarda mümkün olan en iyi performansı elde etmek için X-SYNC  zincir halkaları, iç zincir bağlantıları ve silindirler için çamur temizleme girintileri ile tasarlanmıştır.

Almanya'da üretilen X-SYNC  halkaları, SRAM 1X  aktarma organlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

Ağırlık : 273 gram

Materyal .Çelik

Link sayısı : 114

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR