Benzer Ürünler
Polisport XS Kids Çocuk Kaskı
Polisport XS Kids Çocuk Kaskı
Polisport XS Kids Çocuk Kaskı
Polisport XS Kids Çocuk Kaskı

Polisport XS Kids Çocuk Kaskı (300738)

Marka : POLISPORT
Fiyat : 528,00 TL(KDV Dahil)
132,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Polisport XS Kids Çocuk Kaskı

Yaşınız ne olursa olsun, bisiklete binmek zevk, özgürlük ve mutlulukla ilgilidir. Bunu akılda tutarak, Polisport Kid'i sunar. Bu renkli ve zarafetle bezenmiş kask, her sürüşü tamamen keyifli hale getirmek için tasarlandı. Bunu akılda tutarak, konfor ve güvenlikten biraz daha fazlasını sunar.
Küçük çocuklar için tasarlanmış bir kask.

Güçlendirme ve koruma. Çocuk kasklarını böyle düşünüyoruz ve gösteriyor. Küçük çocuklar için tasarlanan bu model, ön tarafında bir böcek ağıyla korunan 12 soğutma deliğine sahiptir. Oldukça rahat bir şekle sahip olan kasklar, yıkanabilir pedler sunar.
Kaskı benzersiz, kolay kilit sistemini kullanarak kolayca ayarlayabilirsiniz, 3 noktalı emniyet kemeri mükemmel bir oturmayı garanti eder. Küçük kızlar veya küçük erkekler için uygun grafikler arasında da göz atabilirsiniz.

Diğerleri özellikleri:
Yarı başlı halka.
Ayarlanabilir üç noktalı emniyet kemeri.
Böcek ağı.
Kolay kilit sistemi.
Yıkanabilir keçeler.

Standartlar: CE-EN 1078
Soğutma delikleri: 12
Bu kask, Avrupa Standardı EN1078'e göre test edilmiş ve onaylanmıştır - Pedallı bisikletçiler, kaykay ve paten kullanıcıları için kasklar.

Kask, herhangi bir ısı kaynağından uzak tutulmalıdır (arabanın içinde veya doğrudan veya dolaylı olarak güneş ışınlarına maruz kalan başka bir yerde bırakmayın). Yüksek sıcaklıklar, kaskın bozulmasına ve bunun sonucunda özelliklerinin kaybına (yani enerji emilimine) yol açar; bu, Polisport tarafından verilen herhangi bir garantiden düşeceği anlamına gelir.
Kaskın maruz kalabileceği maksimum sıcaklık 50ºC'dir (112ºF).

Kask yalnızca su ve yumuşak bir bezle temizlenmelidir. Spreylerin veya temizlik maddelerinin, kimyasal maddelerin (amonyak dahil) ve çözücülerin kullanılması veya uygulanması, kaskın özelliklerinin bozulmasına (ve garantinin kaybedilmesine) neden olabilir.
Boyut
XS: 46 - 53 cm

Ağırlık: 230 gr
Bisiklet kaskları, patenler ve kaykaylar için EN 1078 standardı.

Motor sporları için uygun değildir.

Diğer özellikler
Açıklıklar: 12
3 noktalı ayarlanabilir emniyet tokaları
Sivrisinek teli
Hızlı kilit sistemi
Yıkanabilir iç

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR