Raceface Mtb Karbon Aynakol Next SL (175mm)
Raceface Mtb Karbon Aynakol Next SL (175mm)

Raceface Mtb Karbon Aynakol Next SL (175mm) (400943)

Marka : RACEFACE
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : 3.960,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.990,00 TL(KDV Dahil)
331,67 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM

Race Face Next SL 10spd 2x10 Karbon Aynakol
Race Face Next SL 10 vites uyumlu Karbon aynakol Next SL krank, yeni nesil Race Face karbon kranklarını temsil eder. Bu kategoride 650 gram ağırlığındaki Next SL krank, şimdiye kadar yapılmış en hafif, en güçlü% 100 karbon fiber MTB kranklardandır.

Race Face,  XC bileşenlerinde yeni bir kriter belirleyen mevcut karbon malzeme ve proses sınırlamalarının ötesine geçen bir krank yarattı.

RaceFace Next SL aynakol Özellikleri: NEXT SL, yedi yıldan fazla RaceFace kompozit teknolojisini on beş yıldan fazla krank geliştirme ile birleştirerek, benzersiz bir ağırlık oranına sahip karbon krank üretiyor. RaceFace NEXT SL krankları performans Turbine aynakol yaprakları ile donatılmıştır. Turbine aynakol yaprakları,  7075 alüminyum malzemeden% 100 CNC tezgahında üretilmektedir.

Süper esnek vites geçişleri için sertliği en üst düzeye çıkarmaya süper kalın plaka malzemesinden başlıyoruz, daha sonra ağırlığı azaltmak amacıyla frezelemek ve tıraşlamak suretiyle fazla materyali çıkarmak için hazırlanıyoruz. Sonuçta, Next SL krankına sorunsuz bir şekilde entegre olan hafif, yüksek performanslı Turbine yapraklar ortaya çıkmıştır.

Next SL aynakol, üç yıldan uzun bir süredir devam eden yoğun mühendisliğin bir sonucudur ve British Columbia, Kanada'daki üretim tesisimizde üretilmektedir. Krank kolları, tüm gereksiz materyallerin merkez göbekten çıkarılmasıyla tamamen içi boştur. Kompozit kolların iç alüminyum omurgası yoktur. Kanıtlanmış montaj dostu "EXI" spline arayüzü, standart mağaza araçlarını kullanarak hızlı, basit kurulum ve bayi servis kolaylığı sağlar.

Next SL, ağırlığı en aza indirmek ve güç aktarımını en üst seviyeye çıkarmak için doğrudan tahrik tarafındaki krank koluna kalıcı olarak sabitlenmiş, özel olarak tasarlanmış, üst düzey bir CNC işlenmiş 6AL-4V Titanyum orta yatak miline sahiptir. Alaşımlı T-30 Torx donanımları ağırlığı azaltır ve esnemezliği yüksek tutar. Krank cıvatası çektirme kapağı, krank sökme işleminin sadece 8mm altıgen anahtarla yapışmasını sağlar. Yataklar, gresi daha iyi tutmak ve kirleticileri dışarıda tutmak için yeni özel üçlü silecek contasına sahiptir.

Tüm yeni Türbin BB'lerimizle birlikte gelir. Rulmanlar fabrikada Phil Wood su geçirmez gres ile doldurulmuş ve rulman ömrünü uzatacak şekilde test edilmiştir.

Teknik Özellikler:

Kullanım alanı: XC Racing / Trail

Zincir Çizgisi: 49-51mm ayarlanabilir

B.C.D: 80 / 120mm

Orta yatak: 68 / 73mm BB Shell

Kol Uznluğu:175mm

Dişli Ölçüleri:40-28t

Ağırlık:650gr (orta yatak hariç)

Benzer Ürünler