REBA RL 15QR TAPER REMOTE
REBA RL 15QR TAPER REMOTE
REBA RL 15QR TAPER REMOTE

Rock Shox Reba Rl 15Qr Taper Gidondan Kilitli 27.5'' Amortisörlü Maşa (404337)

Marka : ROCK SHOX
Fiyat : 5.209,00 TL(KDV Dahil)
578,78 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Motion Control
Ay'da binmeyi düşünün. Dönmüş tepeler, kraterlerden fırlayan ezilmiş kayalar ... kraterler. Hiçbir yerçekimi yok, bu nedenle bir chairlift gerekmez. Ne yazık ki ayda kalamazsınız , yeryüzü yerçekimine sahiptir, bu nedenle inişin yanı sıra tırmanan süspansiyon gerekecektir. Hareket lontrolü damper teknolojisi ile bunu yaparsınız.
OneLoc
Yeni OneLoc uzaktan kumandası ile tüm süspansiyon kontrolü  parmak uçlarınızdadır. Gidon barındaki artan kaldıraç, daha yumuşak ve daha kolay bir harekete geçirme olarak tercüme edilir. Sayısız montaj seçeneği (sağdan sola, gidonun altında veya üstünde, uzun veya standart kelepçe) SRAM'ın aktarım sistemleri, frenler ve RockShox'un Reverb uzaktan kumandası için ideal bir partnerdir..
Solo Air
Solo Air Budist rahip gibidir. Aydınlanmış tasarımı tek bir Schrader valfı vasıtasıyla çatallarınıza hava eklemenizi ve hem pozitif hem de negatif hava püskürtme odalarını doldurmanızı sağlar. Dolayısıyla, Yin ve Yang gibi daima mükemmel denge içindedirler. 
Sag Düşümü
 Sag'i doğru ayarlamazsanız başkasının bisikletine bindiğinizi hissedebilirsiniz. RockShox  Sag gsötergesi direk çatalın üst tüplerine basılır ve mükemmel süspansiyon ayarı kolay ve doğru olur.
Power Bulge
Daha fazla kontrol için kollarınızın daha güçlü olmasını istediğinizde, spor salonuna gidersiniz. Çatalınız için daha fazla dayanıklılığa ihtiyaç duyduğunuzda, Power Bulge ile bunları doldurun. Diğer firmalar destek boyutunu arttırarak ekstra ağırlık eklerler. Power Bulge ise  için alt bacağı güçlendirir, rijitliği artırır ve binişinizi en üst düzeye çıkarır.
Bottomless Tokens 
İsteğe bağlı tokenler (hacim-spacer) ile çatalın hava hacmi düşürülebilir, böylece yay karakteristik eğrisi etkilenebilir. Bu sayede yüksek uç progresyonu ile daha pürüzsüz bir süspansiyon elde edilir.
Teknik Özellikler:
Ağırlık :1622 gram 
Tekerlek ölçüsü : 27.5 
Şaft tipi: Konik
Şaft : 1 1/8" -1 5"
Seyahat : 100 mm 
Disc : Postmount
Max.Disc. Çapı : 200 mm
Mil tipi : 15*100 mm MaxleLite sokma mil