Benzer Ürünler
RECON SILVER RL 9QR 1-1/8 REMOTE
RECON SILVER RL 9QR 1-1/8 REMOTE

Rock Shox Recon Silver Rl 9Qr 1-1/8 Gidondan Kilitli 29'' Amortisörlü Maşa (404336)

Marka : ROCK SHOX
Fiyat : 1.999,00 TL(KDV Dahil)
333,17 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
RockShox Recon Silver, değer odaklı performans için yeni bir kıyas noktası belirledi. Recon, Reba'nın saygıdeğer taçı ve alt bacakları ile Recon'un dayanıklı çelik üst boruları arasında mükemmel bir ortaklık oluşturuyor. Reba şasisini benimsemek, tasarım ekibinin daha kısa üst tüpleri kullanmasına olanak tanır; bu da Recon Silver'ın ciddi bir kilo verme programına girdiğini gösterir. Ve şimdi standart Motion Control sönümleyicisinin eklenmesiyle yeniden icat edilen Recon eğlencenin yeni 
gümüş standardıdır.
Motion Control
Ay'da binmeyi düşünün. Dönmüş tepeler, kraterlerden fırlayan ezilmiş kayalar ... kraterler. Hiçbir yerçekimi yok, bu nedenle bir chairlift gerekmez. Ne yazık ki ayda kalamazsınız , yeryüzü yerçekimine sahiptir, bu nedenle inişin yanı sıra tırmanan süspansiyon gerekecektir. Hareket lontrolü damper teknolojisi ile bunu yaparsınız.
OneLoc
Yeni OneLoc uzaktan kumandası ile tüm süspansiyon kontrolü  parmak uçlarınızdadır. Gidon barındaki artan kaldıraç, daha yumuşak ve daha kolay bir harekete geçirme olarak tercüme edilir. Sayısız montaj seçeneği (sağdan sola, gidonun altında veya üstünde, uzun veya standart kelepçe) SRAM'ın aktarım sistemleri, frenler ve RockShox'un Reverb uzaktan kumandası için ideal bir partnerdir..
Solo Air
Solo Air Budist rahip gibidir. Aydınlanmış tasarımı tek bir Schrader valfı vasıtasıyla çatallarınıza hava eklemenizi ve hem pozitif hem de negatif hava püskürtme odalarını doldurmanızı sağlar. Dolayısıyla, Yin ve Yang gibi daima mükemmel denge içindedirler. 

 

Tekerlek ölçüsü : 29 "

Seyahat mesafesi : 100 mm

Ağırlık : 1960 gram(27,5 için fabrika verisi)

Şaft : Düz 1 1/8

Disk fren : Post mount

Renk : Siyah

Mil . 9*100 mm  QR