REVELATION RCT3 15QR TAPER
REVELATION RCT3 15QR TAPER
REVELATION RCT3 15QR TAPER

Rock Shox Revelation Rct3 15Qr Taper 27.5'' Amortisörlü Maşa (403277)

Marka : ROCK SHOX
Fiyat : 5.639,00 TL(KDV Dahil)
727,74 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM

Dig Valve
RockShox, düşük ve yüksek hızla sıkıştırma için optimum seviyede kontrol sağlayan Dig Valve'ı yerleştirmek için rebound pistonunu yeniden tasarladı ve biniciye doğru miktarda destek ve darbe emici sağlamak için yağ akışını dikkatli bir şekilde kontrol etti. Pistonun yeniden tasarlanması, hızlı çekiş ve daha kontrollü bir sürüş için şokun ardışık darbeler arasında daha hızlı iyileşmesini sağlayan bir geri tepme ayarı olan Rapid Recovery'i kullanmanıza olanak tanır.
Rapid Recovery
Ardışık darbeler için kim daha fazla süspansiyon mesafesi istemiyor? Rapid Recovery şokun ardışık darbeler arasında daha hızlı iyileşmesini sağlar, tekerleğin zemini daha hassas bir şekilde izlemesine izin verir. Bu aktif süspansiyon sistemi hemen toplamaz bisikletin yay oranının daha yüksek ve daha yumuşak bir bölümüne binmesini sağlar. Rapid Recovery biniciye, daha yumuşak ve daha kontrollü bir sürüş sağlamak için ardışık darbelerden sonra daha fazla tekerlek mesafesi sunar.
Solo Air
Solo Air Budist rahip gibidir. Aydınlanmış tasarımı tek bir Schrader valfı vasıtasıyla çatallarınıza hava eklemenizi ve hem pozitif hem de negatif hava püskürtme odalarını doldurmanızı sağlar. Dolayısıyla, Yin ve Yang gibi daima mükemmel denge içindedirler.
Motion Control
Ay'da binmeyi düşünün. Dönmüş tepeler, kraterlerden fırlayan ezilmiş kayalar... Kraterler. Hiçbir yerçekimi yok, bu nedenle bir chairlift gerekmez. Ne yazık ki ayda kalamazsınız, yeryüzü yerçekimine sahiptir, bu nedenle inişin yanı sıra tırmanan süspansiyon gerekecektir. Hareket kontrolü damper teknolojisi ile bunu yaparsınız.

Teknik Özellikler:
Tekerlek ölçüsü : 27.5"
Ağırlık : 1787 gram
Disc mount : Postmount
Maks.disk çapı : 200 mm
Mil : Sokma mil 15x100 mm
Şaft: 1,5-1-1/8 Taper
Çalışma Mesafesi:140mm

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR