RIVAL22 SET
RIVAL22 SET

Sram Vites/Fren Kolu Rival22 Set (402815)

Marka : SRAM
Fiyat : 2.325,00 TL(KDV Dahil)
387,50 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
SRAM Rival 22: Sınırlarınıza Rakip Olun
Yeni SRAM Rival 22 grup seti, çok çeşitli bisiklet disiplinlerinde muazzam bir performans sergiliyor. Kaplanmış ya da değil. Cyclocross veya triatlon. Yol yarışı veya plansız yolculuklar. Rival 22, her meydan okumayı karşılamak ve sınırlarını genişletmek için ergonomi, verimlilik ve teknoloji sunar.
Rival 22 DoubleTap mekanik değiştiriciler, sınıfının en iyisi SRAM RED 22 üzerinden  modellenmiştir. Alüminyum fren kolları ve vites kolları ile donatılmıştır, en iyi vites değiştirme performansı için RED 22'nin iç kısımlarını kullanıyor. Dolayısıyla bu değiştiriciler; hem frenler hem de değiştirme kolları için DoubleTap, ZeroLoss ve kişisel ReachAdjust özelliği taşıyor. ErgoFit olarak da adlandırılan RED 22'den aynı tasarım'ı benimseyerek en iyi ergonomiyi sağlarlar.  Yaw, zincirle tutarlı bir açısal ilişki sürdürmek için ön vites değiştirici kafesinin dönmesine izin verir.
SRAM'ın Double Tap teknolojisi etrafında oluşturulmuş olan Rival 22 kontrolleri tek bir hareketle yukarı ve aşağı değişimleri sunar. Zero Loss kayan ön dişliler hemen devreye girer. Fren ve vites kollarındaki bağımsız ReachAdjust özellikleri, her el ebadı için hızla ayar yapmak bir alyan anahtarı ile daha kolaydır. Daha büyük ErgoBlade kolları gidondan erişimi geliştirir. Son olarak, ErgoFit'e sayesinde, kol gövdelerinin şekli, sürücünün kontrolünü arttırmak ve kola daha iyi geçiş yapmak için daha küçük çaplı ve daha üstteki şekille tamamen yeniden tasarlandı.
Teknik tavsiye: Sadece SRAM 11 vites  arka vites değiştiricileri ile SRAM Rival 22 yol kollarını kullanın. En iyi değişim performansı için SRAM 2 vitesli YAW ön vites değiştiricileri ile SRAM Rival 22 ön vites kolunu kullanın. SRAM yol vites kolları diğer üreticilerin arka vites değiştiricileri ile uyuslu değildir.

Ağırlık : 332 gram


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR