ROAD CRUISER 700X35
ROAD CRUISER 700X35
ROAD CRUISER 700X35

Schwalbe Road Cruiser 700X35 Lastik (401599)

Marka : SCHWALBE
Fiyat : 327,70 TL(KDV Dahil)
109,23 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Şehir bisikletleri için en iyi seçim. Schwalbe'nin yenilikçi ve çevre dostu Yeşil Bileşik kauçuğuna sahip en popüler standart lastiği. Lastik sırtı iyi kavrama ve sessiz çalışma sunar. K-Guard delinme koruması ve yansıtıcı şeritler ile.
Yeşil Bileşik
Bir bisiklet lastiği birçok farklı malzemeden yapılmıştır. Bununla birlikte, lastik sırtı tamamen kauçuktan yapılmıştır ve lastiğin toplam kauçuk içeriğinin yaklaşık% 70 ila 80'ini oluşturmaktadır. Öyleyse, özellikle yenilenebilir kauçuk kullanılması en uygun olanıdır. Kauçuk, yenilenebilir kauçuk ağaçlarından elde edilen doğal kauçuktan ve lastik eldivenler ve kapı contaları gibi geri dönüştürülmüş kauçuk malzemelerden üretilmiştir. Hammaddelerin tasarrufuna ek olarak, üretim sırasında da enerji tasarrufu sağlar. Bunun üzerine Yeşil Bileşik de karbon siyahı içermez. Genel olarak, bu sürdürülebilirliğe doğru önemli bir adımdır.
Kevlar bekçi
İyi bilinen Kevlar kuşağı tekrar geliştirildi. Koruyucu tabaka daha güçlü ve daha güvenlidir. Ancak aynı zamanda malzemeyi daha esnek hale getirmeyi başardılar. Sonuç açıktır: Daha düşük bir yuvarlanma direncine sahip daha yüksek bir koruma seviyesi. Schwalbe Delinme Koruması Seviye 3.
TwinSkin
Twin Skin lastikler, yan duvarlarda kesiklere karşı daha fazla koruma sağlamak için ek bir kauçuk kaplama ile birlikte gelir.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR