ROAM 40  (9QR/15QR)
ROAM 40  (9QR/15QR)

Sram 29 Alüminyum Jant Seti Roam 40 (9Qr/15Qr) Ön (403283)

Marka : SRAM
Fiyat : 2.825,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.413,00 TL(KDV Dahil)
235,50 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM
Side Swap ile millerin değiştirilmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Dişli olmayan yan kapaklar takılabilir ve el ile değiştirilebilir; gereçler gerekli değildir. SIDE SWAP SYMMETRICAL yan kapaklar taraf tutmayı reddeder. Sol kapak sağdaki kutunun aynısıdır. Her kap nereye gittiğini anlamaya gerek yok.
 
SOLO SPOKE ile asla yanlış değilsin. SRAM tekerleği tasarımı, farklı tekerlek uzunluklarına duyulan gereksinimi ortadan kaldırır; tek bir boyut bütün tekerleğe uygundur. Bu özdeş uzunluklu tasarım, sağ ön / arka / sürücü tarafında / yan tarafta olmayan kolların kullanışlı olup olmadığını merak etmemek anlamına geliyor.
Ön + Arka + Sürücü Tarafı + Nondrive-Side = 1 Spoke.
Taper Core Doğru yerlerde güçlü. SRAM jantlarının yan duvarları, büyük etkilere dayanabilmek için kanatlarla takviye edilmiştir. Ancak yan duvarlar daha sonra merkezi kütleyi azaltan kütleye doğru daralmaktadır. Sonuç mükemmel çukur direncine sahip çok hafif bir jant oluşturur.
Geniş Açı  Virajları istediğiniz kadar hızlı alın. SRAM tekerlekleri, ağırlık arttırmaksızın daha geniş bir jant profiline sahiptir. Bu profil, lastik şeklini daha iyi tutar, lastiğn burkullmasını engeller ve size virajlar üstün konfor ve çekiş sağlar. 19mm XC Yarışı, 21mm Trail, 23mm All-Mountain.


Tel sayısı : 24

Ağırlık : 1695 gram-set

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR