RS1   1.5 TAPER
RS1   1.5 TAPER
RS1   1.5 TAPER
RS1   1.5 TAPER

Rock Shox Rs1 Taper 29'' Amortisörlü Maşa (402605)

Marka : ROCK SHOX
Fiyat : 14.235,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 9.490,00 TL(KDV Dahil)
1.054,44 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM

Motion Control

Harici geri tepme ayarlı kilitleme için düşük hızlı sıkıştırma ayarına sahip Kanıtlanmış Hareket Kontrolü damperi

OneLoc

Yeni OneLoc uzaktan kumandası ile tüm süspansiyon kontrolü parmak uçlarınızdadır. Gidon barındaki artan kaldıraç, daha yumuşak ve daha kolay bir harekete geçirme olarak tercüme edilir. Sayısız montaj seçeneği (sağdan sola, gidonun altında veya üstünde, uzun veya standart kelepçe) SRAM'ın aktarım sistemleri, frenler ve RockShox'un Reverb uzaktan kumandası için ideal bir partnerdir.

Solo Air

Solo Air Budist rahip gibidir. Aydınlanmış tasarımı tek bir Schrader valfı vasıtasıyla çatallarınıza hava eklemenizi ve hem pozitif hem de negatif hava püskürtme odalarını doldurmanızı sağlar. Dolayısıyla, Yin ve Yang gibi daima mükemmel denge içindedirler.

Sag Düşümü

Sag'i doğru ayarlamazsanız başkasının bisikletine bindiğinizi hissedebilirsiniz. RockShox Sag gsötergesi direk çatalın üst tüplerine basılır ve mükemmel süspansiyon ayarı kolay ve doğru olur.

Power Bulge

Daha fazla kontrol için kollarınızın daha güçlü olmasını istediğinizde, spor salonuna gidersiniz. Çatalınız için daha fazla dayanıklılığa ihtiyaç duyduğunuzda, Power Bulge ile bunları doldurun. Diğer firmalar destek boyutunu arttırarak ekstra ağırlık eklerler. Power Bulge ise için alt bacağı güçlendirir, rijitliği artırır ve binişinizi en üst düzeye çıkarır.

Bottomless Tokens

İsteğe bağlı ayar pulları ile (hacim-spacer) ile çatalın hava hacmi düşürülebilir, böylece yay karakteristik eğrisi etkilenebilir. Bu sayede yüksek uç progresyonu ile daha pürüzsüz bir süspansiyon elde edilir.

Teknik Özellikler:

Ağırlık : 1666 gram

Tekerlek ölçüsü : 29

Şaft tipi: Konik

Şaft : 1 1/8" -1 5"

Seyahat : 100 mm

Disc : Postmount

Max.Disc. Çapı : 200 mm

Mil tipi : 15*100 mm

MaxleLite sokma mil

Not: RS1 maşalar uyumlu jant hazneleri ile kullanılmalıdır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR