ROX 11.0 GPS
ROX 11.0 GPS
ROX 11.0 GPS
ROX 11.0 GPS
ROX 11.0 GPS
ROX 11.0 GPS
ROX 11.0 GPS

Sigma Gps Rox 11 (101100)

Marka : SIGMA
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : 2.099,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.649,00 TL(KDV Dahil)
274,83 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM
Daha iyi antrenman, daha iyi performans !
ROX GPS 11.0, en fazla talep gören antrenman asistanlarından biridir. Spor profilleri, veri merkezi kullanılarak çeşitlendirilebilir. Strava canlı segmentler, kullanıcıları kişisel en iyiyi almaya teşvik eder. GPS rota navigasyonu ve çok sayıda özellik ile, ROX GPS 11.0 ideal arkadaşınızdır.
Kendinle yarış!
Canlı segmentler her sürüşü bir yarışa dönüştürür. Segmentler, VERİ MERKEZİ üzerinden ROX GPS'e yüklenebilir. Binerken, en hızlı zamanları canlı olarak görebilir ve bunları kendi performansınızla karşılaştırabilirsiniz.
GPS Takip Navigasyonu
GPS ile donatılan ROX GPS 11.0, önceden yüklenmiş veya kaydedilmiş bir rota boyunca olağanüstü rota navigasyonu sunmaktadır. VERİ MERKEZİ'nde yeni güzergahlar da oluşturulabilir. Beş navigasyon fonksiyonu ve grafiğe dayalı rota haritası sizi son hedefinize yönlendirir. Navigasyon işlevleri arasında "varış noktasına kalan süre", "hedefe uzaklık", "rota dışı alarm", "yol işareti alarmı" ve "rota görünümü" bulunur.
Yol işaretleri
VERİ MERKEZİ, bireysel bilgi bildirimleriyle birlikte yol işaretleri ayarlamak için kullanılabilir. Bir ara noktaya yaklaşırken, kişisel not ekranda belirir. Yol noktası ayrıca bir alarm ile duyurulur.
Özel spor profilleri
Önceden yapılandırılmış üç antrenman profili sayesinde ("yol bisikleti", "dağ bisikleti", "diğer") antrenmanınız, ROX'u kutunun dışına çıkardığınız anda başlayabilir. Sadece bir profil seçin ve binmeye başlayın. VERİ MERKEZİ aracılığıyla profilleri ayarlayabilir veya kendi profilinizi oluşturabilirsiniz. Özel ayarlar arasında antrenman görüşleri, otomatik turlar ve otomatik durma yerleri bulunur.
Antrenman görünümleri
Bir seferde daha fazla bilgi mi tercih edersiniz yoksa daha az, daha büyük, daha kolay okunan işlevler mi tercih edersiniz? Yeni özelleştirilebilir antrenman  görünümleri, ROX GPS 11.0'ın kontrolünüz altında olmasını sağlar.
SIGMA LINK
ROX GPS 11.0 akıllı telefonlara Bluetooth Smart'ı ve yeni SIGMA LINK uygulamasını kullanarak bağlanabilir. Artık ayarlar, yollar ve hatta cihazlar arasında gezinme verilerini kablosuz olarak aktarabilir ve alınan çağrıları veya mesajları görebilirsiniz. SIGMA CLOUD, SIGMA LINK uygulamasını VERİ MERKEZİ ile senkronize tutar.
Cihaz / ekran boyutu
Yükseklik x genişlik x derinlik: 73,5 mm x 50 mm x 21,5 mm
Ekran: 1,7 "tam nokta-matrix LCD (160 x 128px)
Ağırlık: 61g

Nabız sensörü,nabız kayışı ve veri merkezi dahildir.

Maksimum günlük kapasitesi
ROX GPS 11.0, seçilen depolama aralığına bağlı olarak (1-2-5-10-20 sn.) 1000 saatlik bir günlük kapasitesine sahiptir.
Dot matrix ekran
Tüm metin, ekranda tam güneş ışığı altında veya arka plan aydınlatmalı karanlık ortamlarda optimum bir şekilde gösterilebilir.
3 eksenli pusula
Dünyanın manyetik alanını üç boyutlu olarak ölçen 3 eksenli bir pusula ROX GPS 11.0'a entegre edilmiştir. Bu, eğim açısına bakılmaksızın yönün ölçülmesini mümkün kılar. 3 eksenli pusula, zayıf bir sinyal olması durumunda bile rotayı doğru yönde tutarak GPS'yi destekler.
MİKRO USB
Mikro USB portu, antrenman verilerini hızlı bir şekilde VERİ MERKEZİ'ne yüklemek ve ROX GPS 11.0'ı şarj etmek için kullanılır.
Pil ömrü
13 saate kadar pil ömrü sayesinde, ROX GPS 11.0 uzun süren antrenman sürüşlerine uygundur.