Santini Re94075cshark Kısa Askılı Tyat
Santini Re94075cshark Kısa Askılı Tyat
Santini Re94075cshark Kısa Askılı Tyat
Santini Re94075cshark Kısa Askılı Tyat

Santini Re94075cshark Kısa Askılı Tayat (300659)

Marka : SANTINI
Fiyat : 1.090,00 TL(KDV Dahil)
181,67 TL 'den başlayan taksitlerle

Santini Vincenzo Nibali Bib Şort - Trek-Segafredo 2020
Vincenzo Nibali Trek Segafredo önlük şortları size rekabette avantaj sağlamak için tasarlanmıştır. Yeni arı kovanı şeklindeki silikon tutamak sayesinde bacağa sıkıca oturmasını sağlayın. Delta ağ destekleri ile havalandırma ve konfor sağlanır. Anti-şok Twist jel çekirdekli GITevo ped gün boyu konfor  sağlar.

Santini Vincenzo Nibali Bib Şortunun Özellikleri
UV koruması
Nefes alabilir kumaş
Aerodinamik
Elastik
Sıcaklık aralığı: +18 ° C - +35 ° C

Santini Vincenzo Nibali Bib Şort hakkında detaylar
Santini'nin Vincenzo Nibali'ye adanmış giyim serisi, Sicilyalı biniciler arka planına bağlı bir dizi farklı motiften ilham alıyor. Arka planda kaynar denizin koyu mavi görüntüsü, Messina Boğazı'ndan anakaraya bakan adanın en doğu noktası olan Vicenzo, Messina'nın memleketini çevreleyen sahile bir referanstır. Nibali'nin takma adını aldığı köpekbalıklarıyla dolu bir su kütlesi; Köpekbalığı. Tasarımın tamamlanması için oluşturulan logo markası Santini, su yüzeyini kıran bir köpekbalığı yüzgecine, ayrıca logoyu tamamlayan 3 renkli çizgiye, pembe, sarı ve kırmızı üç Büyük Tur,daki zaferini simgeler.

GITevo Gel Intech Ped
Twist Gel çekirdekli yeni orijinal dolgu; şokları sürekli ve kademeli olarak emen ve eyerdeki uzun saatler sonra bile her zaman ilk şekline dönen silikon jeldir. İki köpük tabakası dolgunun anti-şok özelliklerini arttırır. Yumuşak antibakteriyel mikrofiber ve üst tabakadaki çöküntüler sürtünme ve tahrişten korurken mükemmel uyum ve tam hareket özgürlüğü sunar.

Malzeme
malzeme 1:% 80 poliamid,% 20 spandeks
malzeme 1:% 52 polyester,% 44 liyosel,% 4 spandeks