Santini Sleek Grido Kadın Tayt
Santini Sleek Grido Kadın Tayt
Santini Sleek Grido Kadın Tayt
Santini Sleek Grido Kadın Tayt
Santini Sleek Grido Kadın Tayt
Santini Sleek Grido Kadın Tayt
Santini Sleek Grido Kadın Tayt

Santini Sleek Grido Kadın Tayt (300684)

Marka : SANTINI
Fiyat : 1.130,00 TL(KDV Dahil)
188,33 TL 'den başlayan taksitlerle

Santini Sleek Grido  Kadın Tayt 0S1062C3WSLKGRID

Yarışlarda kendini kanıtlamış SLEEK kitlerimiz, kadınlar için yüksek performanslı bisiklet kıyafetlerinin tanımıdır. Başlangıçta sponsorlu profesyonel binicilerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olan SLEEK kit ailesi, Santini'de aero performans giysilerine geçişin altını çiziyor. Yarış odaklı misyonunu sürdüren kadınlar için SLEEK 2020, sürtünmeyi azaltmak için bir kostüm gibi oturuyor, kiti taktığınızda yerine kilitleyen detaylarla oluşturuldu ve performansı artırması amaçlanıyor.
2020 kadın renk paletimizde ilham verici ızgara deseni grafikleri içeren; SLEEK cesur bir seçenektir ve Kadınlar Dünya Turu ekip ortaklarımız olan Trek-Segafredo, Boels Dolmans ve Valcar-Cannondale için set seçimidir.

MÜKEMMEL UYUM
“Tattoo effect” dahili kaymaz petek tutucuya sahip tesisatçı sıkıştırma kumaşı

ŞOK ÖNCESİ KORUMA
C3 güderi koruyucu kabuk ve ergonomik 3D yüzeye sahiptir

AŞIRI KONFOR
Yeni arka çapraz şekilli dikişsiz elastik diş telleri

C3 koltuk minderi: Eşi görülmemiş bir yenilik! C3, dikişsiz çoklu yoğunluk oluşturmak için hacmi ve kalınlığı azaltmak üzere üst üste binen iki köpük göbeğinin (yoğunluk 80 ile delikli 5mm delikli köpük yoğunluğu 60 + 10mm) kazma (oyma) işleminden oluşan yeni bir işlemle Oyma Teknolojisi olarak inşa edilmiştir. Bu özel teknik, pedin maksimum darbe korumasına, inanılmaz hafifliğe, nefes alabilirliğe ve mükemmel oturmasına izin verir, çünkü vücuda daha iyi yapışır, hareket özgürlüğü sağlar.

İskiyum kemiklerinin (oturma kemikleri) desteğine yerleştirilen iki jel eki, ped stres altındayken titreşimlerin nötralizasyonuna izin verir. Yenilikçi aynı zamanda ön panelin yapımıdır. Cinsel organları koruyan ve terlemeyi destekleyen yumuşak bir kabuk (Conch) ve güdülerin şortlara daha uyumlu bir şekilde uygulanmasına izin veren ısı yalıtımlı (Kapalı kenar) kapalı profil.

C3, hem ischium hem de perineal bölgenin kemiklerine koruma sağlayan erkek anatomisinin şeklini takip etmek için tasarlanmıştır ve antibakteriyel mikrofiber tabaka sayesinde cilt üzerinde yumuşak ve nefes alabilir.

Malteryal:

ana kumaş:% 80 poliamid,% 20 spandeks
ekler:% 80 poliamid,% 20 elastan