Santini Uci Maske Siyah
Santini Uci Maske Siyah
Santini Uci Maske Siyah
Santini Uci Maske Siyah
Santini Uci Maske Siyah

Santini Uci Maske Siyah (300693)

Marka : SANTINI
Fiyat : 253,00 TL(KDV Dahil)
84,33 TL 'den başlayan taksitlerle

UMCV02 maskesi nedir? Nasıl yapıldı?

UMCV02, İtalyan Sağlık Bakanlığı Genelgesi 0003572-P-18/03/2020 endikasyonlarına uygun olarak TOPLUMUN ÖZEL KULLANIMI İÇİN YIKANABİLİR FİLTRE MASKESİ'dir. SIHHİ KULLANIM İÇİN VEYA İŞ YERLERİNDE KULLANIM İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.
Spunbond ve MeltBlown teknolojisi ile elde edilen 4 kat% 100 TNT Polipropilen içeren iki kat% 100 polyester kumaştan oluşur. Maskenin dış katmanları, kumaş üzerinde viral ve bakteriyel kalıcılık riskini azaltmaya yardımcı olan DWR ve Viroblock antiviral tedavisi ile tedavi edilmiştir (Antiviral etkinlik testi: ISO 18184).

UMCV02 maskesi sterilize edilmiş mi?

Maske sterilize edilmemiştir, ancak HeiQ Viroblock NPJ03, maske testlerinde insan Koronavirüsüne karşı etkili olduğu kanıtlanmış bir antimikrobiyal tekstil işlemidir ve birkaç dakika içinde kumaşın viral enfektivitesini önemli ölçüde azaltmaktadır. En az 30 yıkamaya dayanacak şekilde testlerden geçirilmiştir.

Ek olarak, maske 30 kez 40 ° C derecede yıkanarak veya ağartıcı veya piyasada bulunan diğer dezenfektanlarla dezenfekte edilebilir. Düşme önleyici / antiviral tedaviyi yeniden etkinleştirmek için, tamburda kurutmanızı veya ütüyle buhar işlemine tabi tutmanızı öneririz.

UMCV02 maskesi birkaç kez kullanılabilir mi?

Evet, maske çamaşır makinesinde veya el ile 40 ° 'lik bir sıcaklıkta tüplü kurutucu ile 30 sefere kadar damlama önleyici / antiviral özelliklerini kaybetmeden yıkanabilir.

Maske birden fazla boyutta mı yapılmış? Çocuklar için de kullanılabilir mi?

UMCV02 yetişkinler için tek boyutta üretilmektedir. Aynı özelliklere sahip 6 yaşından büyük çocuklar için bir versiyonu mevcuttur.

UMCV02'nin üretimi için referans standart nedir?

UMCV02, İtalyan Sağlık Bakanlığı'nın 0003572-P-18/03/2020 Genelgesi endikasyonlarına uygun olarak üretilmektedir.

Maske nasıl takılır?

Maske, lastiklerle tutularak giyilir. Baş, her iki lastikten geçirilir ve en yüksek elastik konumlandırılarak başın arkasından kulakların üzerinden geçilir. İkinci elastik boyun arkasına yerleştirilmelidir. Maske burnu ve ağzı iyi kapatmalıdır.

Maskeye takıldıktan sonra olabildiğince az dokunmanızı ve sadece elastik bantlara dokunarak çıkarmanızı öneririz. Maskeyi takmadan önce ve çıkardıktan sonra ellerinizi iyice yıkayın.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR