Schwalbe Pro One 700X25 Super Race Addix Race Evo V-Guard TLE
Schwalbe Pro One 700X25 Super Race Addix Race Evo V-Guard TLE
Schwalbe Pro One 700X25 Super Race Addix Race Evo V-Guard TLE
Schwalbe Pro One 700X25 Super Race Addix Race Evo V-Guard TLE
Schwalbe Pro One 700X25 Super Race Addix Race Evo V-Guard TLE

Schwalbe Pro One 700X25 Super Race Addix Race Evo V-Guard TLE Dış Lastik (405859)

Marka : SCHWALBE
Fiyat : 2.990,00 TL(KDV Dahil)
498,33 TL 'den başlayan taksitlerle

SCHWALBE Pro ONE  700 x 25 Super Race ADDIX Race EVO V-Guard TLE Transparent-Skin

Schwalbe yeni üst düzey Tubeless Easy yarış bisikleti lastiği.
Tamamen yeni geliştirilen Pro One çorbasız, hız ve kontrolü en yüksek seviyede birleştiriyor. Schwalbe'nin geliştirdiği en iyi yarış bisikleti lastiği. Tubeless Easy teknolojisini en gelişmiş şekilde entegre eden en yeni Souplesse Carcass yapısıyla Pro One, iç lastiksiz yarış bisikleti lastiklerinin mihenk taşıdır. Başka hiçbir lastik sürücüye Pro One kadar kontrol ve güvenlik sağlamaz. Sürüş deneyimi, klasik iç lastikli bir lastiğin yumuşak davranışına benzer. Ve hızlıdır. Entegre Tubeless Easy teknolojisi ve yeni ADDIX Race Compound, maksimum hız için rakipsiz bir kombinasyondur. Pro One, her koşulda en hızlı geçişlerde, aşırı yokuşlarda her zaman kontrol edilebilir kalır. TLE teknolojisinin yüksek koruma faktörüne ek olarak, yüksek teknolojili kumaş V-Guard, kesilmelere ve delinmelere karşı koruma sağlar.

SOUPLESSE Karkas yapımı
Döner yapı, Tubeless Easy teknolojisini en gelişmiş şekilde entegre eder
Bilge. Bu, lastiği kıyaslanamayacak kadar esnek ve konforlu hale getirir. Sürüş deneyimi, klasik iç lastikli bir lastiğin ipeksi yumuşak davranışına benzer.

ADDIX YARIŞ BİLEŞENİ
Tamamen yeni tarif. ADDIX Race, test edilmiş kalitede en yeni ve en kaliteli polimerlerden yapılmış çok bileşenli bir bileşiktir. Silika için doldurma seviyeleri önemli ölçüde arttığından, karıştırma işleminin de rafine edilmesi gerekiyordu. Merkezde ve
Kenarlarda farklı özel karışımlar kullanılmıştır. Bu, yuvarlanma direnci veya uzun ömür üzerinde olumsuz bir etkiye neden olmadan virajlarda tutuşu artırır.

EvolutionLine
Evolution lastikleri, Schwalbe serisindeki en iyi modellerdir. Son derece hızlı, çok hafif ve kilometre performansı bu lastikleri tüm hırslı sporcular için ilk tercih haline getiriyor! Schwalbe, bir lastiğe ilişkin tüm gereksinimleri karşılamak için en iyi ürünleri için yalnızca mevcut en iyi malzemeleri kullanır!

TLE - Tubeless Easy
TLE lastikleri, iç lastiksiz iç lastiksiz kullanım için özel olarak tasarlanmıştır ve bu nedenle açık ara en iyi performansı sunar. Karışıklık yok: Tüm Pro One yarış bisikleti lastikleri, "TLE" veya "SADECE TUBE" lastikleri olarak ek etiketlerle açıkça tanımlanır.

V-GUARD delinme koruma parçası
Ek, kurşun geçirmez ve delinmez yelekler için de kullanılan, özel olarak geliştirilmiş yüksek teknoloji ürünü bir polimer elyaftan yapılmıştır. Kesiklere ve dikişlere karşı mükemmel koruma sağlar ve son derece hafiftir. Ne yuvarlanma direnci ne de
Lastiğin esnekliği V-Guard'dan etkilenir. 14 mm genişliğindeki kesici uç, tüm çalışma yüzeyini korur ve böylece son derece yüksek bir delinme direnci sağlar. 3 katmanlı yan duvar ayrıca kesilmelere karşı güvenilir bir şekilde korur.

Şeffaf cilt serisi
Şık şeffaf yan duvarlara sahip yüksek kaliteli, sportif bisiklet lastikleri. MTB, toprak, çakıl veya yarış bisikleti için benzersiz görünüm. Üst düzey bisikletler için sansasyonel ekipman.

Gerçekler / özellikler
-% 13 daha düşük yuvarlanma direnci
-% 22 daha fazla viraj tutuşu
- daha fazla delinme koruması
- optimize edilmiş aerodinamik
- daha uzun kilometre
- Modern 19C jantlarla eşleşen genişlik

Not: Modern jantlar için optimize edilmiş lastik yapısı sayesinde, yeni Schwalbe Pro One'ın boyutları geleneksel dar jantlara monte edildiğinde daha büyük olabilir!


Teknik özellikler:

Lastik tipi: katlanır lastik (kattığı)
kullanım amacı: yarış bisikleti, triatlon, zamana karşı deneme
Boyut (inç): 28 | 700 x 25C
Boyut (ETRTO): 25 - 622
Sürüm: V-Guard, EvolutionLine, TL Easy
Kauçuk bileşiği: ADDIX Race
Karkas: 127 EPI
tüpsüz özellikli: evet
Uyumluluk e-bisiklet: hayır
Profiller: HS493
Önerilen hava basıncı: 5,0 - 7,5 bar (70 - 110 PSI)
Önerilen jant genişliği: modern 19C jantlarla uyumlu
Maksimum yük: 70 kg
Renk: şeffaf (kahverengi)
Ağırlık: 265g
EAN: 4026495891585
MPN: 11654236


Teslimat kapsamı: 1adet lastik SCHWALBE Pro ONE 700 x 25 Süper Yarış ADDIX Race EVO V-Guard TLE 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR