Benzer Ürünler
Selle Italia Model X Superflow Sele
Selle Italia Model X Superflow Sele
Selle Italia Model X Superflow Sele
Selle Italia Model X Superflow Sele

Selle Italia Model X Superflow Sele (405930)

Fiyat : 1.520,00 TL(KDV Dahil)
253,33 TL 'den başlayan taksitlerle

Selle Italia Model X Green Superflow Sele
Green Tech kaplama, FeC alaşımlı raylar ve Total Jel dolguyu bir araya getiren Selle Italia Model X Superflow Sele, konfor ve dayanıklılık sağlarken aynı zamanda çevreye de özen gösteren devrim niteliğinde bir üründür.

Selle Italia'nın eko-sürdürülebilir Green-Tech üretim sürecinden çıkan ilk eyer olan bu model, tamamen İtalya'da tasarlanmış ve geliştirilmiştir. İster yol bisikletinizle kilometreleri hızlandırıyor olun, ister dağ bisikletinizle (MTB) patikaları keşfediyor olun, mükemmel güç ve güvenilirlik sunan yüksek kaliteli Green Tech kaplama yapısına sahiptir. Diğer bir öne çıkan özelliği ise, Flex Control teknolojisiyle donatılmış sağlam tabanıdır, böylece biniciler, yolculukları nereye giderse gitsin daha fazla konfor ve üstün direncin keyfini çıkarabilir. FeC alaşımlı raylarla donatılmış olarak, sele direğinize kaya gibi sağlam bir tutuş sağlar, böylece arazi size ne verirse versin üstesinden gelebilirsiniz.

Total Gel Padding
Model X Green Superflow selenin göze çarpan teknik özellikleri arasında, kabuğun tüm yüzeyini kaplayan Total Gel (entegre antibakteriyel işlemli) dolgusu ve bu seleyi bakım yapmayı seven bisikletçiler için mükemmel kılan dalgalı form yer alır. uzun sürüşlerde bile daha dengeli bir konum. Ayrıca, idmatch sistemini kullanan ve tam olarak bu dalgalı formu sayesinde, bu eyer özellikle posterior pelvik eğimi olanlar için uygundur.

SuperFlow Teknolojisi
Ayırt edici geniş merkezi kesimi ile SuperFlow teknolojisi, pelvik bölge üzerinde uzun süreli baskının neden olduğu tahrişi en aza indirebilir ve maksimum bisikletçi konforu için optimum oturma pozisyonu sunar. Daha uzun yolculuklarda yorgunluğu azaltmaya yardımcı olan bu özellik, ekstra milleri konforlu bir şekilde kat etmek veya araziyi daha uzun süre keşfetmek isteyen sürücüler için mükemmel bir seçimdir.

Green-Tech Üretim Süreci
Selle Italia, kuruluşundan bu yana, büyümenin yalnızca inovasyon yoluyla sağlanabileceğine inanarak, her zaman araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmıştır. Green-Tech'i tanıttı: düşük çevresel etkiye sahip, eko-sürdürülebilir ve rekabetçi fiyatlarla hızlı bir şekilde üretilebilen ürünler için bir üretim süreci. Tamamen İtalya'da geliştirilmiş ve tüm dünyada türünün tek örneği olan, güçlü çevresel etkileriyle ünlü, yapıştırıcı ve poliüretan kullanılmadan sınıfının en iyisi selelere izin veren otomatik bir sistem. Selle Italia Model X Superflow Sele, kirletici yapışkan maddeler kullanılmadan üç bileşenin mekanik montajı sayesinde mutlak yeniliğin bir ürün temsilcisidir.

Özellikler:
Üst kaplama :green Tech
Boyut: 145 x 245 mm
Çerçeve: FeC Alaşım | Ø7 mm
Ağırlık: 315 gr
kimlik eşleme boyutu: L3

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR