Sidi Ergo 5 Matt Siyah Yol Ayakkabısı
Sidi Ergo 5 Matt Siyah Yol Ayakkabısı
Sidi Ergo 5 Matt Siyah Yol Ayakkabısı
Sidi Ergo 5 Matt  Yol Ayakkabısı

Sidi Ergo 5 Matt Yol Ayakkabısı (300594)

Marka : SIDI
Fiyat : 4.125,00 TL(KDV Dahil)
458,33 TL 'den başlayan taksitlerle

Sidi Bisiklet ayakkabısı

Sidi Ergo 5 Carbon Road 
Ergo 5, selefinden daha da yenilikçi. Optimize edilmiş ayar sistemi ve olağanüstü sertlik değerleri her sürüşü bir deneyim haline getirir. Tecno 3 döner kilitli bağlantı elemanlarındaki basma düğmesi sürüş sırasında hassas ayar yapılmasını kolaylaştırır. Üst kısmı yüksek kaliteli bir Tech Pro Naylon Mesh mikrofiberdir. Nefes alabilir ve sıcaklığı düzenler ve yüzey kaplaması sayesinde kir tutmaz.

Soft Instep 4 Sistemi: Ayağın üstüne yerleştirilen ve yumuşak ve ısıyla şekillendirilmiş bir malzeme ile birleştirilen anatomik ve rahat kayış, konforu ve performansı artıracaktır. Mükemmel merkez pozisyonu elde etmek için basıncı her iki taraftan ayarlanabilen kemer alanına eşit olarak dağıtır. Sistem Yüksek Girişli Genişletici ihtiyacını ortadan kaldırır. Yumuşak Giriş Kapama Sistemi servis edilebilir ve değiştirilebilir

Tecno-3 Push Short Sistemi: kişiselleştirilmiş bir uyum için üst kısmı ayağın şekline uyarlayarak uyum sağlar. Burada kapak ayakkabının yan tarafında bulunur, bu da ayağa hassas bir adaptasyon sağlar. Mekanizmayı açmak için, dönüş kilidi bağlantı elemanının yanlarındaki iki düğmeye basmanız, dışarı doğru çekmeniz ve naylon halkayı kablo tutucusundan serbest bırakmanız yeterlidir. Mekanizmayı kapatmak için naylon halkayı kablo tutucusuna yerleştirin ve ayakkabı tam olarak oturana kadar dönüş kilidi bağlantı elemanını çevirin. Tecno-3 Sistemi, düğmelere sırayla basarak mikrometrik bir ayarlamaya izin verir. Çoğu SIDI küçük parça gibi, TECNO-3 BUCKLE da tamir edilebilir ve değiştirilebilir.

Takviyeli topuk ayağı en uygun konumda tutar ve ayakkabının aşırı performans veya uzun süreli basınç nedeniyle deforme olmasını önler.

Oniki Karbon Kompozit Taban: Karbon ekli karbon takviyeli naylon dış taban suyu emmez ve sıcak veya nemli havalarda veya yaşlandıkça sertliğini kaybetmez. Mükemmel bir güç iletimi sağlar ve hafif ve sert bir tabandır.

Lütfen dikkat: Sidi ayakkabıları oldukça küçük. Sidi, normalden daha büyük bir beden almanızı şiddetle tavsiye eder.

Benzer Ürünler