Sidi Genius 10 Mega Yol Ayakkabısı
Sidi Genius 10 Mega Yol Ayakkabısı
Sidi Genius 10 Mega Yol Ayakkabısı
Sidi Genius 10 Mega Yol Ayakkabısı
Sidi Genius 10 Mega Yol Ayakkabısı

Sidi Genius 10 Mega Yol Ayakkabısı (300803)

Marka : SIDI
Fiyat : 6.790,00 TL(KDV Dahil)
876,29 TL 'den başlayan taksitlerle

SIDI MEGA: PERFORMANS VE EKSTRA KONFOR

Mega modelleri, tüm ayak yapılarına uyacak şekilde değiştirilmiş bir uyum sunar.
Sidi, müşterilerinin geri bildirimlerine göre, tüm bisikletçilerin ihtiyaçlarına cevap vermek için Genius10,eagle10,Ergo 5, Dragon 5, Alba 2 ve Trace 2 için mevcut olan Mega fit'i sunuyor. Bu uyum, özellikle daha büyük ayak şekline ve yüksek basamağa sahip biniciler veya daha az kısıtlı bir şekilde binmek isteyen herkes için tasarlanmıştır.
Bu özel kategori, farklı ölçüleri denemesine ve özel bir desteğe ihtiyaç duyulduğu durumlarda mevcut özel bir hafızalı iç taban kullanmasına rağmen, standart bir modelde ayaklarını düzgün bir şekilde yerleştiremeyen binicileri memnun etmek için özel olarak tasarlanmıştır.
Mega ayakkabılar, tarak kemiği alan seviyesinde her iki tarafta 2 ekstra mm'ye sahiptir. Normal bir ayakkabıdan 4 mm daha büyüktürler, ancak aynı hacmi korurlar ve performans gösteren bir ürünün tüm özelliklerini garanti ederler. Mega basitçe daha geniş anlamına gelir.
Tüketiciler,  Mega ayakkabıyı özel bir simgeden ve bir bisiklet mağazasını ziyaret ederken altı modele uygulanan MEGA kelimesinden ayırt edebilirler. Hem simge hem de yazı, uyumun normalden farklı olduğunu onaylar.

Teknik Özellikler

Yol Karbon Kompozit 20 taban:
Karbon görünümlü yüksek kaliteli karbon fiber takviyeli naylon taban. Karbon ilavesi, tüm ayak bölgesinde optimum konfor ile mükemmel güç sağlar. Rahat yürüyüş için kaymaz, değiştirilebilir poliüretan topuğa sahiptir. Pedal plakalarının optimum konumlandırılması için hizalama ölçeğiyle.
Konfor Normal iç taban
Hafıza efektli, ergonomik şekilli köpükten yapılmış hafif yastıklı iç taban.
Tecno 3 Sistemi
SIDI’nin TECHNO-3 SYSTEM kadranları ayakkabının tüm uzunluğu boyunca uyum sağlayarak üst kısmı ayak şekline uyarlayarak kişiye özel bir uyum sağlar. SIDI’nin ünlü güvenilir ve değiştirilebilir kapakları, sezgisel ve zahmetsiz anında ayarlamalar için tamamen bağlayıcı olmayan tamamen yeni bir tescilli SIDI Wire malzemesi ile geliştirilmiştir. Çoğu SIDI küçük parçası gibi, TECNO-3 BUCKLE servis edilebilir ve değiştirilebilir.
Microtech
Direnç, stabilite, hafiflik, şeffaflık, su geçirmezlik ve çevre dostu olma özelliklerini içerir. “Water-Tech” su arıtımı kullanılarak üretilmiştir. Daha düşük çevresel etki, havaya ve çalışma ortamına daha az zararlı emisyonlar ve çözücülerin değil, su bazlı ürünlerin kullanılması, son kullanıcı kadar çevre için de faydalıdır.
Değiştirilebilir Topuk Pedi
Yürünebilirlik için Sidi bisiklet ayakkabısı, değiştirilebilir bir poliüretan topuk pedi içerir.


Malzeme: üst: Mikrofiber
taban: karbon / kompozit
Tek standart: Mevcut tüm yol pedalı sistemlerine uyan üç vidalı taban
Speedplay (4 dişli kal) yalnızca özel bir adaptörle takılabilir

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR