Benzer Ürünler
SHOT MATT
SHOT MATT
SHOT MATT

Sidi Shot Matt Kırmızı Yol Bisiklet Ayakkabısı (300588)

Marka : SIDI
Fiyat : 2.999,00 TL(KDV Dahil)
499,83 TL 'den başlayan taksitlerle

Sidi Bisiklet Ayakkabısı

Sidi Shot
Yenilikçi ve yolu gösteriyor - SHOT, SIDI'nin Road amiral gemisi. Düşük ağırlık ve mükemmel aerodinamik yeni bir ligde oynuyor. Nefes alabilirlik ve rahatlık, arzulanan hiçbir şey bırakmaz. Akıllı Double Tecno 3 Push kapanma heyecanını kullanın. SHOT'ta SIDI'nin mevcut en iyi teknolojileri İtalyanların muhteşem tasarım tutkusuyla bir araya geliyor.


Sidi Shot'ınızı takma

 

Sidi Shot detayları
TECHPRO MICROFIBER, küf ve bakterilerin başlangıcını ortadan kaldıran bir Hidro ve küf önleyici işleme sahiptir. TECHPRO MICROFIBER, Oeko-Tex sertifikalıdır, zararlı maddeler içermez ve yasa kısıtlamalarına uyar.

VENT CARBON Sole, yürünebilirliği artırmak için poliüretan içinde hafif ve değiştirilebilir bir heelpad ve değiştirilebilir entegre ayak pedi / havalandırma kapağı içerir. VENT CARBON Sole'nin en önemli faydaları, hafifliği ve sertliği nedeniyle sadece üstün güç aktarımı değil, aynı zamanda sıcak hava konforudur. VENT CARBON Sole, ısı dağıtımı ve hava akışı için entegre bir havalandırma ve hava kanalları ile tasarlanmıştır. Havalandırma deliği 4 mevsim konfor için açılıp kapatılabilir. VENT CARBON Taban, ayak bölgesinde az miktarda kontrollü esnekliğe izin verirken sertliği en üst düzeye çıkaran karşıt açılara yönelik bir örgü deseninde sadece karbon fiberden el yapımıdır. Özenle tasarlanmış bu esnek biyomekanik olarak plantar tendon üzerindeki stresi azaltır ve dolaşımı hızlandırır. VENT CARBON Sole, standart 3 delikli delme desenine, 10 mm'lik yanal ve ileri / geri kilit hizalama ölçeğinin yanı sıra kolay kilit hizalama ve değiştirme için Look Memory Eyelet'e sahiptir. Triatlon için, havalandırma ayrıca bir su tahliyesi görevi görür ve ıslak bir geçişten sonra ayak konforunu önemli ölçüde artırır.

ÇİFT TECNO 3 PUSH SİSTEMİ tek bir tabana yerleştirilir, bu da ayakkabı giymeyi ve çıkarmayı hızlandırır. Merkezi mekanizma, ayakkabının iç ve dış tarafı arasında mükemmel bir gerginlik dengesi oluşturur. Simetrik mekanizma, her ara parçaya mükemmel bir şekilde kapanmayı garanti eder. Monofilament tokaya eklenen yenilikçi bir düğme, itilirse, ayarı kolaylaştırmak için tokayı kaldırır.

AYARLANABİLİR TOPUK TUTMA CİHAZI topuk kupasının üstünü güçlendirir ve ayakkabının arkasını sürücünün topuk etrafında güvenli bir şekilde kapatarak uyumu iyileştirir. Topuk tutma cihazı, topuk kupasının üstünü sıkar, böylece topuk dik tırmanışlar veya sprintler sırasında kaymaz. Topuğun her iki tarafı da mükemmel uyum için bağımsız olarak ayarlanabilir. Özel bir ayar için, topuk tutma cihazını sıkmak için vidayı + işaretine ve açmak için - işaretine doğru çevirin. Hafif, kullanımı kolay ve değiştirilebilir. Pedal çevirirken ek güvenlik için, yeni ayarlanabilir topuk cihazında karanlık koşullarda daha fazla görünürlük sağlamak için refleks uçlar bulunur.


Diğer Sidi Shot Videoları

Değiştirilebilir Topuk Yastığı Yürünebilirlik için, Sidi bisiklet ayakkabıları değiştirilebilir poliüretan topuk yastığı içerir.

SIDI HEEL CUP Topuğu sabitleyen ve destekleyen güçlendirilmiş kap. Anatomik şekilli plastik, topuk kaymasını azaltır ve daha fazla güç aktarımı sağlar. Bir çarpışma durumunda ek ayak koruması sağlar.