Sidi T-5 Air Gri-Sarı
Sidi T-5 Air Gri-Sarı
Sidi T-5 Air Gri-Sarı
Sidi T-5 Air Gri-Sarı Triathlon Bisiklet Ayakkabısı

Sidi T-5 Air Gri-Sarı Triathlon Bisiklet Ayakkabısı (300713)

Marka : SIDI
Fiyat : 3.025,00 TL(KDV Dahil)
336,11 TL 'den başlayan taksitlerle

Sidi T5 Air Carbon Kompozit Triatlon Ayakkabısı
T5 Hava Karbon Kompozit, maksimum drenaj ve havalandırma için süper delikli triatlona özgü bir üst kısma sahiptir ve hızlı geçişler için çorapsız konfor ve bisiklet bacağında üstün konfor için pelüş, fırçalanmış bir iç bölüme sahiptir. Topuktaki büyük bir çekme tırnağı ve aynaya ters çevrilmiş iki geniş kanca ve halka bağlantı şeridi, ayakkabıları anında değiştirmeye yardımcı olur.


Sidi T5 Air'in öne çıkan özellikleri
Takviyeli topuk ayağı en uygun konumda tutar ve ayakkabının aşırı performans veya uzun süreli basınç nedeniyle deforme olmasını önler.

Oniki Karbon Kompozit Taban, ön ayakta optimum güç iletimi ve esneklik için karbon takviyeli naylondan yapılmıştır - konfor ve sertliğin ideal kombinasyonu. Mevcut en iyi pedal sistemleriyle uyumluluk için standart 3 delikli delme deseni kullanır ve kilitlerin doğru konumlandırılması için bir hizalama skalası ve yürünebilirlik için değiştirilebilir poliüretan topuk yastığı içerir.

Değiştirilebilir topuk yastığı Yürünebilirlik için, Sidi bisiklet ayakkabıları değiştirilebilir poliüretan topuk yastığı içerir.

Ağırlık:296gr