TRACE 2
TRACE 2
TRACE 2

Sidi Trace 2 Siyah Mtb Ayakkabı (300581)

Marka : SIDI
Fiyat : 2.541,30 TL(KDV Dahil)
423,55 TL 'den başlayan taksitlerle

Bisiklet Ayakkabısı

Sidi Trace 2 MTB
 SIDI'nin Dağ dünyasının başlangıcıdır - Buvel'in halefi. Yeni Trace, daha fazla kavrama için Tecno-3 kapatma sistemi ve yeni MTB RS17 tabanı ile birlikte geliyor. Ve elbette SIDI'nin iyi bilinen kalitesine sahiptir.

Sidi Trace 2 MTB Ayakkabısının Önemli Özellikleri:
POLYTEX Üst: Politex malzemesi, farklı fiziksel-mekanik özelliklere sahip birkaç üst üste binen tabakadan yapılır, sıkıştırılmış PVC daha sonra uzun süreli renk tutma için filmle boyanan iki kumaşa (örme kumaş + keçe) bağlanır. Politex , yırtılma, gerilme ve solmaya karşı güçlü direnç sağlar. Politex, Avrupa yönetmeliklerine titizlikle uymaktadır ve tamamen “yeşil” bir üründür.
MTB RS17 Taban: Orta geçiş alanında plastik ekler ve kauçuk SIDI logolu karbon fiber takviyeli naylon taban, koşu yollarında optimum çekiş ve pedala girerken daha fazla güvenlik için. Kilit alanında değiştirilebilir vidalı insertler, opsiyonel saplamalar için ek kesici uçlar. Tüm standart MTB pedal sistemleri ile uyumludur. Burun bölgesinde değiştirilebilir profil eki.
TECNO-3 SYSTEM, ayakkabının tüm uzunluğu boyunca uygun şekilde arama yapar, üst kısmı ayak şekline göre uyarlar. SIDI’nin ünlü güvenilir ve değiştirilebilir kapakları, sezgisel ve anında çalışırken yapılan ayarlamalar için tamamen bağlayıcı olmayan yepyeni bir tescilli SIDI Wire malzemesi ile geliştirildi.
SOFT INSTEP 3 KAPATMA SİSTEMİ: Ayağın üstüne yerleştirilen ve yumuşak ve ısıyla şekillendirilmiş bir malzeme ile birleştirilen anatomik ve rahat kayış, konforu ve performansı artıracaktır. Mükemmel merkez pozisyonu elde etmek için basıncı her iki taraftan ayarlanabilen kemer alanına eşit olarak dağıtır. Sistem Yüksek Girişli Genişletici ihtiyacını ortadan kaldırır. Yumuşak Giriş Kapama Sistemi servis edilebilir ve değiştirilebilir.