ROX 12.0 SPORT
ROX 12.0 SPORT
Sigma Rox 12.0 Sport GPS Km Saati
ROX 12.0 SPORT
ROX 12.0 SPORT

Sigma Rox 12.0 Sport GPS Km Saati (101428)

Marka : SIGMA
Fiyat : 3.948,00 TL(KDV Dahil)
438,67 TL 'den başlayan taksitlerle

 

Sigma Sport ROX 12.0 Sport
GPS bisiklet bilgisayarı, yenilikçi harita navigasyonu ve profesyonel eğitim sistemini iyi yapılandırılmış bir çalışma konsepti ve son derece güçlü bir donanımla birleştiriyor. Dokunmatik ekrandaki büyük düğmeler ve grafikler, sezgisel olarak menüde size yol gösterir. Akıllı telefonunuz gibi, istediğiniz zaman ana sayfa düğmesine basarak başlat menüsüne dönebilirsiniz. Yan ve alt düğmeler eldiven takarken ROX 12'yi çalıştırmak için kullanılabilir. Bir WiFi arayüzü, hızlı ve kolay yönlendirme ile ayrıntılı harita ve çok sayıda eğitim fonksiyonu ROX 12'yi eğitim ve tur için mükemmel kılar.
Sigma Sport ROX 12.0 Sport'un öne çıkan özellikleri

 

Yenilikçi harita navigasyonu
ROX 12 üzerinde çeşitli esnek yönlendirme seçenekleri vardır, yani bir adres veya koordinat girmek, bir "İlgi Çekici Nokta" aramak veya sadece haritada bir noktayı işaretlemek. Ayrıca mevcut bir rotaya ara hedefler ekleyebilir veya sürüş sırasında noktaları atlayabilirsiniz.
Benzersiz bir navigasyon özelliği "Rotamı Çiz" işlevidir. Haritada bir çizgi elle çizilirse, ROX 12.0 bunu bir rota oluşturmak için kullanır. Bu bir parça olarak kaydedilebilir veya hemen başlatılabilir. Bir rota oluşturulduğunda üç seçenek vardır. En kolay, önerilen ve en kısa rota arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, Spor Tipi'nin gelişmiş bölümünde yüzey tipi tercihleri ​​(bisiklet yolları, yollar, asfaltsız yollar) tanımlanabilir.
20 Avrupa ülkesinin haritaları ROX 12.0'a önceden yüklenmiştir ve ek haritalar ücretsiz olarak indirilebilir.

 

Profesyonel eğitim sistemi
ROX 12.0, altı ekrana kadar esnek eğitim görünümleri ve tam kişiselleştirme sunar. Sayfa düzenleri, her sayfa için seçilen değer sayısına göre önerilir (1 - 10). Toplam 30 eğitim manzarası mevcuttur.
Bilgisayar, her sürücünün benzersiz ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Ana özellik, her bisiklet için egzersiz görünümlerini, sensörleri ve tercih edilen rota seçeneklerini belirtmek için kullanılabilecek Spor Profili'dir.
ROX 12.0, Rotor 2INpower'ın OCA ve OCP değerlerine ek olarak TSS®, NP® ve IF® sağlar. Ayrıca, ROX 12.0 SPORT, ANT + ve BLE üzerinden vericilerle eşleşecek ve böylece çok çeşitli işlevler ve bilgiler sunacaktır.

 

WiFi bağlantısı
Dahili WiFi ile, sürüler doğrudan Strava, Komoot ve GPSies'ten ROX 12.0'a yüklenebilir. VERİ MERKEZİ veya SIGMA LINK uygulamasından gelen güzergahlar, SIGMA BULUT aracılığıyla WiFi üzerinden de aktarılabilir. Eğitim portallarına giriş yaptığınızda, veriler WiFi tarafından otomatik olarak iletilir. Buna ek olarak, egzersiz verileri hemen SIGMA CLOUD'da bulunur ve SIGMA LINK uygulaması ve VERİ MERKEZİ ile senkronize edilebilir. ROX 12.0, bir WiFi ağı hazır değilse mobil hotspot'unuza da bağlanacaktır. Ancak ROX 12.0, akıllı telefonla Bluetooth üzerinden iletişim kurmuyor.

 

E-Bike için hazır
Yazılım güncellemesi 1.19.150 ile, e-bisiklet sürücüleri artık normal navigasyon ve eğitim verilerine ek olarak pil ömrü, menzil ve yardım seviyesi gibi belirli e-bisiklet değerlerini görüntülemek için ROX 12.0 SPORT'u kullanabilir. ANT + arayüzü ile GPS bisiklet bilgisayarı Shimano STEPS E5000, E6100 ve E7000 sürücü sistemlerine ve ANT + LEV'e bağlanır. E-dağ bisikletçileri, ROX 12.0'ın yeni özelliklerinin yanı sıra bisiklet turları ve bisiklet turları için e-boş zaman ve tur bisikletlerinden yararlanıyor.

 

Güçlü donanım
ROX 12.0'ın parlak ekranı dış mekan kullanımı için mükemmel şekilde tasarlanmıştır. İster parlak güneş ışığında veya düşük ışıklı bulutlu bir günde biniyor olun, ekran her zaman açıkça okunabilir. Dokunmatik ekran tüm hava koşullarında güvenilir bir şekilde kullanılabilir. Örneğin, yağmur damlaları tespit edebilir ve düzgün çalışmaya devam eder.

Kişiselleştirilmiş tasarım
ROX 12.0 isteğe bağlı renkli kutularla özelleştirilebilir (isteğe bağlı olarak mevcuttur).

 

Sigma Sport ROX 12.0 Sport'un Özellikleri

Farklı yönlendirme seçenekleri
Ayrıntılı OSM harita malzemesi
Önceden yüklenmiş Avrupa haritaları
Dünyadaki herhangi bir ülke için ücretsiz harita indirmeleri
30 egzersiz manzarası
Strava Canlı Segmentler
Ünite üzerinde antrenman oluşturma
Gelişmiş güç işlevleri (TSS®, NP®, IF®)
Di2 ve eTap ile uyumlu
Shimano STEPS E5000, E6100 ve E7000 e-bisiklet sürücü sistemleri ve ANT + LEV ile uyumlu
Rotor 2 INpower (OCA, OCP) ile uyumlu
Hızlı veri aktarımı için WiFi arayüzü
Egzersiz verilerinin SIGMA CLOUD üzerinden VERİ MERKEZİ ve SIGMA LINK uygulaması ile senkronizasyonu
Strava, Komoot, GPSies & Training ile doğrudan bağlantı
Yansıtıcı 3 "ekran
GPS ve GLONASS
Hızlı kullanıcı arayüzü
8 GB dahili bellek - 128 GB MicroSD kart ile genişletilebilir
16 saate kadar pil süresi
Boyutlar: 59 x 115 x 17 mm