SL-700 TRIGGER 2X11
SL-700 TRIGGER 2X11

Sram Sl-700 Trigger 2X11 Set Vites Kolu (403683)

Marka : SRAM
Fiyat : 677,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 451,00 TL(KDV Dahil)
112,75 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
İNDİRİM
Doğru bisikletteki doğru ekipmanla spor meraklıları bisiklet meraklıları haline gelir. Bisiklet sadece kilo vermek veya sağlığı korumak için bir araç değildir, hayat tarzının bir parçasıdır. 
Keskin ve güvenilir geçiş performansı çok önemlidir. Yeni SRAM S-700 2X11 vites değiştiriciler düz gidon bisikletinin konforunda SRAM'ın yol komponentinin önemli teknoloji ve performans avantajlarından faydalanmalarına olanak tanır.
S-700 Trigger Shifter seti, fitness bisikletleri için bir SRAM Rival veya Force 2X11 grup seti tamamlar. Bu şampiyona düzeyinde SRAM yol teknolojilerini en büyük bisikletçi grubuna getiriyor: fitness binicileri
Ön: 2-Vites 
Arka: 11-Vites Matchmaker X uyumlu (dahil değildir), Rival ve Force 11 vites gruplarıyla birlikte kullanın, WiFLi Arka Attırıcı ve uyumlu kasetlerde kullanılabilir.
Hafif alüminyum çekme kolu

 

Exact Actuation

SRAM bu yol teknolojisini sıfırdan başlattığında MTB'nin kanıtlanmış SRAM 1: 1 harekete geçirme oranını (vites değiştirici kablo hareketi: vites değiştirici hareketi) 10 vites sürüş için tekrar uyguladı. EA, arka vites değiştirici askı tasarımını, sıkı diş boşluğunu ve tam kablo gerilimini dengeleyen huzursuz eylemi basitleştirmeye / dengelemeye yardımcı olur.

Sonuç: sistemi kurmak için en kolay dizin kaydırma sistemi bu şekilde kalır.

Uyumluluk: SRAM 2 ve 3 vitesli ön vites değiştiricileri.

Süper akıcılık için Teflon kaplı kablolar.

Matchmaker uyumlu.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR