SMART SAM PERFORMANCE 29X2.10
SMART SAM PERFORMANCE 29X2.10

Schwalbe Smart Sam Performance 29X2.10 Lastik (404768)

Marka : SCHWALBE
Fiyat : 1.326,00 TL(KDV Dahil)
221,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Yeni Smart Sam'in dişleri modern ve dengelidir. Lastiğin kompakt yapıdaki merkezi rahat bir dönüş sağlar; Kenarki dişler optimize edilmiştir, arazide tutunmayı garanti eder. Bu nedenle Smart Sam, her koşulda güvenilirdir ve her türlü arazide lastiğin yuvarlanması sağlanır. 
ADDIX tamamen yeni bir formül kullanılarak yapılmıştır. Dünyanın her yerindeki tedarikçilerden en gelişmiş hammaddeleri alıp dikkatli şekilde test ettik. En basit anlatımıyla silica dolgu içeriğini arttırdık ve karıştırma sürecini şimdiye kadar olmadğı biçimde doğru yaptık. ADDIX bileşimleri tek bir şekilde kategorize edilir : Çok daha geniş bir perspektifte tutunma, dönüş direnci ve aşınma arasındaki çelişkiyi çözmüştür.
ADDIX bizim tarafımızdan tasarlanan bir karıştırıcı tarafından yeni bir üretim süreci içerisinde üretilir ve bisiklet endüstrisinde kullanılan en gelişmiş donanımdır; bu bize yeni bir boyutun kapılarını açar. Tüm parametreleri sınırsız biçimde değiştirebiliriz. Yüksek karışım teknolojisini kullanarak istediğimiz özelliklere göre farklı bileşikler ortaya çıkartabiliriz. 
LiteSkin en hafif seçenektir. Snakeskin teknolojisinden vazgeçtikleri halde aynı yüksek basınca dayanıklı lastik boncuklara sahiptir.

 

Tip : Telli

Ağırlık : 720 gram

TPI : 67

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR