Santini Uzun Tayt Askılı Sp1180Gitlava (300447)

Marka : SANTINI
159,80 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
LAVA kış binişlerinde sizi sıcak ve güvenli tutacak Santini'nin yeni yüksek performanslı termal taytıdır. Özel Wildfire Thermo Fleece'den yapılmıştır ve vücudunuza ikinci bir cilt gibi yapışır, en uzun sürüşlerde bile sizi sıcak tutar ve mikroklima oluşturur. Dizlerdeki ergonomik kesim hareketleri kısıtlamadan sıcaklık sağlar. Çift katmanlı ayak bileği içeri hava girmesini önler.
Lava efekti özelliğine sahiptir çift renkle karakterize edilir. Siyah yüz esneyince ateş rengine bürünür. Yüksek görünürlüklü yansıtma şeritleri karanlıkta daha fazla güvenlik sağlarken, Twist jel özlü GITevo ped sürtünmeyi ve tahrişi önlerken şok koruması sağlar.
GITevo sele pedi: orijinal en çok satılan GIT tekniğiyle, şoklara karşı emici silikon jel olan Twist Gel çekirdeğe sahiptir. GITevo, dikişsiz ve yapışkanszıdır, ağırlığın azaltılarak ve dolgunun yumuşaklığını arttıran bir Oyma işlemi ile yapıldığı için daha fazla performans göstermektedir. Yüzeyde antibakteriyel mikrofiber sahip üst tabaka, sürtünme ve tahrişten korunarak mükemmel uyum ve hareket özgürlüğü sunar.
Malzeme
% 86 poliamid,% 14 elastan