Sram Red Etap Axs Ön Vites
	Sram Red Etap Axs Ön Vites
	Sram Red Etap Axs Ön Vites

Sram Red Etap Axs Ön Vites (405378)

Marka : SRAM
Fiyat : 5.934,00 TL(KDV Dahil)
659,33 TL 'den başlayan taksitlerle

Sram Red Etap Axs Ön Vites:

SRAM RED eTap AXS ™ evrimden çok daha fazlası. 12 vitesli bir devrim. SRAM'ın geliştiricileri, bugünün sürücüleri ve seçtikleri bisikletler kadar yetenekli bir grup oluşturdu. AXS ™ ve eTap® vites değiştirme mantığının sadeliği sayesinde daha fazla vites aralığı, daha yumuşak,sessiz bir vites geçişi ve daha akıllı vites değiştirme ayarları sunar - böylece her zaman doğru viteste kalırsınız.
AXS ™  grup kümesini kolayca kişiselleştirmenize olanak sağlar. SRAM AXS ™ uygulaması pil ömrünü görmenizi sağlar, bileşen davranışını değiştirir, kontrolleri kişiselleştirir, bakım zamanını hatırlatır ve yazılımı günceller.

SRAM'ın gelişmiş vites geçiş mantığına sahip olan SRAM RED eTap, daha az çabayla ve daha az zaman harcayarak daha fazla vites değiştirirsiniz (sağ kolu zorlaştırır, sol kolu kolaylaştırır, her iki kolu da 2 hızlı kurulum için ön halkayı değiştirir). Vites değiştirmek hiç bu kadar sezgisel ya da bu kadar kolay olmamıştı.
SRAM RED eTap, mesafeyi ölçmek için tasarlandı. Profesyonel ve WorldTour seviyesinde yıllarca titizlikle ve başarılı bir şekilde test edilmiştir. Ve şimdi, dünyanın geri kalanı için hazır.

 

Kutu İçeriği:Ön vites( Pil dahil değildir)