Benzer Ürünler
Sram Rival Etap Axs Grup Set
Sram Rival Etap Axs Grup Set
Sram Rival Etap Axs Grup Set
Sram Rival Etap Axs Grup Set
Sram Rival Etap Axs Grup Set
Sram Rival Etap Axs Grup Set
Sram Rival Etap Axs Grup Set

Sram Rival Etap Axs Grup Set (405774)

Marka : SRAM
Fiyat : 12.300,00 TL(KDV Dahil)
1.587,38 TL 'den başlayan taksitlerle

SRAM Rakip eTap AXS Yol Diski HRD Flat Mount Yol Bisikleti Yükseltme Kiti 2x12


SRAM Rival eTap AXS Kit ile bisikletinizi mevcut bir çift kranklı yeni Rival eTap AXS dişlileriyle donatabilirsiniz.

Hidrolik disk fren dahil vites fren kolu
Rival eTap AXS HRD vites/fren sistemi ile herhangi bir konumdan konforlu ve kontrollü bir şekilde fren yapabilir ve vites komutlarınızı telsiz üzerinden iletebilirsiniz. Red AXS ve Force AXS vites kollarının aksine, Rival vites kolları önemli ölçüde daha düz ve daha dar hale geldi. Bu sadece güzel görünmelerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüm el boyutlarıyla uyumludur. Daha da fazla kontrol ve konfor için dokulu basmalı düğmeler ve kauçuk kulplar da yenidir. Fren kolundaki erişim ayarı, mümkün olan en iyi ergonomiyi sağlar. Rival'in AXS platformuna entegrasyonu, geçişi kişisel tercihlerinize uyarlama, geçiş davranışınızı değerlendirme veya ilgili akıllı telefon uygulaması aracılığıyla ürün yazılımı güncellemeleri yapma imkanı sunar. Vites düğmelerinin serbestçe seçilebilen atamasına ek olarak, vites, arka vites değiştirici ve ön vites değiştiricinin bağımsız olarak senkronize olduğu ve yalnızca daha hafif ve daha ağır bir vites arasında seçim yapmanız gereken yarı otomatik modda da çalıştırılabilir. Red / Force AXS ünitelerinde bulunan ek anahtarlar (blip) için bağlantı noktaları, Rival AXS vites kollarında bulunmaz. Ödüllü HydroHC platformunu temel alan iki parçalı fren kaliperi, fren performansı ve ısı yönetimi söz konusu olduğunda hiçbir şüphe götürmez.

Arka vites değiştirici
Rival eTap AXS arka vites değiştirici, her koşulda hızlı ve güvenli vites değişimleri sağlar. X-Sync Dar Geniş diş profiline sahip arka vites değiştirici kasnaklar, tek kullanımda bile zinciri yerinde tutar. Orta uzunluktaki kafes, 10-28 dişten 10-36 dişe kadar olan kartuşlarla uyumludur ve son derece geniş bir uygulama yelpazesini kapsar. Üst düzey Red AXS ve Force AXS arka vites değiştiricilerin aksine, Rival AXS, Orbit sıvı damperi yerine basit bir yaylı kavrama kullanır.

vites değiştirici
SRAM Rival eTap ön vites değiştirici, eTap AXS grubunun 2 katlı X-Range aynakol dişlisi derecelendirmeleri için geliştirilmiştir. Denenmiş ve test edilmiş SRAM Yaw teknolojisi ile donatılan ön vites değiştiricinin artık kesilmesi gerekmiyor. Vites değiştirme kuvveti, tüm vites aralığı boyunca eTap-AXS vites kolu tarafından otomatik olarak düzenlenir. AXS teknolojisinin entegrasyonu ile vites değiştiricinin vites değiştirme davranışı, ilgili uygulama aracılığıyla kişiselleştirilebilir.

Şarj cihazı / piller
Arka vites değiştirici ve ön vites değiştiricideki entegre pillerin menzili 1000 kilometrenin üzerindedir. Şarj durumu, LED ışıklar aracılığıyla herhangi bir zamanda okunabilir. Arka vites değiştirici ve ön vites değiştiricinin pilleri aynıdır ve bu nedenle hareket halindeyken değiştirilebilir. Teslimat kapsamına dahil olan şarj cihazı ile piller bir saat içinde şarj edilebilir.

NOT: Aynakol dişlileri ve kaset, SRAM Flat-Top zincirlerle uyumlu olmalıdır.

 


Teknik özellikler:

Uygulama: Yol yarış bisikleti, Gravel, cyclocross
Malzeme: alüminyum, plastik
Dişliler: 2x12
Fren tipi: hidrolik disk fren
Fren montajı: Falat Mount
Veri aktarımı akıllı telefon | Bisiklet bilgisayarı: Bluetooth, ANT +
Uyumlu aynakol dişlisi derecelendirmesi: 48-35 veya 46-33 diş
Maksimum kaset dişli boyutu : 36 diş
Uyumlu kaset: 10-28, 10-30, 10-33 veya 10-36 diş
Uyumlu zincir: SRAM Flattop
Pil ömrü: yaklaşık 1000 km

 

Teslimat Kapsamı:

- 1 x çift SRAM Rival eTap AXS HRD vites/fren kolları
- 1 x çift SRAM Rival eTap AXS disk frenler (düz montaj), doldurulmuş ve havası alınmış, kuruluma hazır
- 1 x SRAM Rival eTap AXS arka vites değiştirici (Max 36T)
- 1 x SRAM Rival eTap AXS ön vites değiştirici
- 2 x SRAM eTap / AXS pil
- 1 x SRAM pil şarj cihazı-Şarj Kablosu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR