Zipp Super-9 Clincher Arka Jant
WH-SUPER-9 DISC CLINCHER

Zipp Super-9 Clincher Arka Jant (403293)

Marka : ZIPP
Fiyat : 16.548,00 TL(KDV Dahil)
2.135,61 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Meydan okur, engelleri devirir .
Zipp® Super-9 Karbon Clincher Disk, Zipp'in Karbon Clincher teknolojisinin performansı ve kolaylığı ile şimdiye kadarki en hızlı tekerlektir. Disk tekerlekleri söz konusu olduğunda, aerodinamik mükemmeliğe takıntılıyız. Sonuçta, ilk ürünümüz bir diskti. Hız bilgisi için çeyrek asırlık arayışımız Super-9 Carbon Clincher'ı yaratmamıza olanak tanıdı. Bulgularımızı rüzgar tünelinde doğruladık ve daha güçlü "Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği" yazılım analizi kullanarak onları "sanal rüzgar tüneli" nde rafine ettik. Sonuç? Super 9 Carbon Clincher, üstün bir aerodinamiği, güç aktarımını, sertliğini, hafifliğini ve dayanıklılığını optimize eder - hepsi de bir Clicnher'ın rahatlığı ve düşük yuvarlanma direnci ile.
Carbon Clincher'in paralel olmayan fren izi, lastikten diskin yüzeyine hava akışı geçişini düzleştirmeye yardımcı olur. Aerodinamik bulmacanın önemli bir parçası. Zipp'in Carbon Clincher fren izi, janttan merkeze neredeyse aynı genişlikte işleyen Super-9'un geniş profiliyle birleştiğinde ultra aero tekerleği yaratıyor. Özel reçinemiz, frenlemeden kaynaklanan inanılmaz sıcaklara karşı dayanıklıdır ve bu sayede güvenilirlik ve durma gücü elde edilir.
Zipp'in sınırlı kullanılabilirliği hakkında bilgi edinin. CANYON // SRAM Racing Süper-9 Disk, Zipp ImPress  doğrudan baskı teknolojisine sahip
1,175 gram ağırlığında olan Super-9 Karbon Clincher, 808 Firecrest Carbon Clincher veya 404 Firecrest Carbon Clincher ile eşleştirildiğinde ideal bir triatlon veya zamana karşı kurulumudur. Super-9, Team KATUSHA ve CANYON // SRAM Racing'in yanısıra triatloncular Jan Frodeno ve Sebastien Kienle'nin de aralarında bulunduğu pro takımlar için hazır disk olarak kullanıldı.
Lastik kurulumu son derece kolaydır herhangi bir gereç gerekmemektedir. Bu nedenle, herhangi bir rota için mükemmel lastiği seçin ve hızlı gidin. Tüm modern aktarım sistemleri  ile çalışmak için 11 vites hızına sahip kasetlerle uyumludur. Maksimum fren gücü için daha büyük yüzey alanı, entegre frenler ile daha iyi çalışma imkanı ve ıslak koşullarda daha iyi frenleme için yeni yiv deseni dahil olmak üzere karbon yüzeyleri için optimum frenleme sağlamak üzere tasarlanmış olan yeni Tangente Platinum Pro Evo Fren Bacaklarımıza dahildir.
11 vites uyumlu
İç lastiksiz kullanıma uygun değildir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR