T-2700 ROAD MACHINE SMART
T-2700 ROAD MACHINE SMART

Kinetic Trainer T-2700 Road Machıne Smart (100907)

Marka : KINETIC
Fiyat : 2.399,00 TL(KDV Dahil)
399,83 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru

Road Machine | Smart

Doğru, ekonomik ve kullanımı kolaydır. Sezgisel uygulama tabanlı güç antrenmanını Kinetic'in sıvılı antrenamn kadrosu ile birleştiriyor. Önceden kurulmuş olan Ride sensörü teknolojisi, binicilerin, Bluetooth ile bağlı akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlarda Kinetic Fit, Zwift ve TrainerRoad gibi uygulamalarla eğitim olanakları dünyasıyla bağlantı kurmalarına olanak tanır. İlave sensörler veya eklentiler gerekmez. Hassas kalibre edilmiş sıvı direnç ünitesinden gerçek yol hissi alın ve online antrenman araçlarına, içeriğe ve güç verilerine parmaklarınızın ucunda erişin. 

Her Smart ürünü, Kinetic Fit güç eğitim uygulaması için ÜCRETSİZ 1 aylık bir abonelik içerir.
IOS için Kinetic Fit uygulamasını indirebilirsiniz.
Android için Kinetic Fit uygulamasını indirebilirsiniz.
Kinetik antrenman aletleri neredeyse tüm bisikletlerle uyumludur.Sokma milli bisikletler, herhangi bir antrenman aleti üzerinde kullanılmak üzere bir Kinetic Traxle  adaptörü gerektirir.
Bluetooth bağlantılı akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlarda TrainerRoad ve Zwift ile çalışır.
Jant mandalı içindedir. 
Kinetic Trainer 1998 yılında Kurt Manufacturing tarafından kurulmuştur. Kurt Manufacturing havacılık, savunma, uzay, inşaat ve otomotiv sanayi için hassas CNC işleme, darbe ekstrüzyonu, teknik ve karmaşık imalat çözümlerinde uzun süredir hizmet veriyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR