T-6200 ROCK AND ROLL SMART CONTROL
T-6200 ROCK AND ROLL SMART CONTROL
T-6200 ROCK AND ROLL SMART CONTROL
T-6200 ROCK AND ROLL SMART CONTROL
Kinetic Trainer T-6200 Rock And Roll Smart Control

Kinetic Trainer T-6200 Rock And Roll Smart Control (101104)

Marka : KINETIC
Fiyat : 5.750,00 TL(KDV Dahil)
638,89 TL 'den başlayan taksitlerle
Turkiye_distributoru
Patentli Rock and Roll gövde tasarımı bisikletinizin selesindeyken ya da ayakta sürerken yolda olduğu gibi  hassas yan-yan hareket etmesine olanak sağlar. Bu sayede gerçekçi sürüş hissinin yanı sıra bisiklete denge için özel kas antrenmanı yapılır. : Temel dengeyi sağlayan karın/sırt kaslarının güçlendirilmesi biniş esnasında üst gövdenin gereksiz hareketlerini önler ve bisiklet formunda başarı için anahtar bir önem taşır.
Sistemimiz, verimli, hedefli egzersiz programlarıyla ve dağlarda sizi bekleyen ve beklentilerinizin ötesine geçen binicilik simülasyonlarıyla, sele üzerinde size kapsamlı bir deneyim sunuyor. 

Patentli KADRO, gerçek yol hareketini taklit eder.

Her Smart Control ürünüKinetic Fit güç eğitim uygulaması için ÜCRETSİZ 6 aylık bir abonelik içerir.
IOS için Kinetic Fit uygulamasını indirebilirsiniz.
Android için Kinetic Fit uygulamasını indirebilirsiniz.
Kinetik antrenman aletleri neredeyse tüm bisikletlerle uyumludur.Sokma milli bisikletler, herhangi bir antrenman aleti üzerinde kullanılmak üzere bir Kinetic Traxle  adaptörü gerektirir.
Bluetooth bağlantılı akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlarda Kinetic FitZwiftTrainerRoadRouvyKinomap, The Sufferfest and FulGaz. programları ile çalışır.
Jant mandalı içindedir. 
Kinetic Trainer 1998 yılında Kurt Manufacturing tarafından kurulmuştur. Kurt Manufacturing havacılık, savunma, uzay, inşaat ve otomotiv sanayi için hassas CNC işleme, darbe ekstrüzyonu, teknik ve karmaşık imalat çözümlerinde uzun süredir hizmet veriyor.
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.